Сушилня с конденз до 500лв

  • 703
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 330
Имате ли представа от къде мога да си купя?Ходих в един магазин до нас и там ми казаха,че няма по тънко от 600-700лв.Много спешно ми трябва,защото вкъщи нямам простор и не смогвам с бебешките дрехи.В краен случай ще си взема една на Горение,която е към 750,но не ми се ще да се охарчвам толкова...

# 1
  • Мнения: 3 089
пусни питанка в "на пазар". там преди време бяха обсъждали. по-ще са в час.

# 2
  • Мнения: 955
Ние си купихме испанска за 600 лева и съм супер доволна има 36 месеца гаранция, ако искаш да ровя да ти намеря телафона за магазина. Той по принцип е втора употреба, но пералнята със сушилнята беше с фабричен дефект - леко пукнато външно стъкло.

# 3
  • Мнения: 414
Аз съм със сушилня втора употреба. Чесно казано изглеждаше като нова... някаква испанска е. 220 лв. струваше, от там най-големия магазин за втора употреба в Надежда, ама незнам къде е точно. Вече 4 години си работи съвсем добре.

# 4
  • Мнения: 955
Ми тя и нашата е от там, ако те интересува още пиши ми на лични да ти намеря телефона на счетоводителката, която е позната на моя приятелка.

# 5
  • Мнения: 330
Ами,реших да си взема нова,в магазина до нас има за 700кинта WhistlingНамерих си и една за към 600,но е в техномаркет чак на цариградско шосе към летището...а аз съм от зоната...

# 6
  • Мнения: 1 737
В Tехнополис, най-евтината с конденс е Индезит, 560 лв. нова.

# 7
  • Мнения: 330
е аз вече дадох капаро и в събота ще си я взема Simple Smileдано да си струва парите Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт