нещо против кашлица

  • 960
  • 3
  •   1
Отговори
моля ви се кажете ми нещо против кашлица за 20 месечно дете. Докторът тук нищо не ми предписа, трябвало сама да мине кашлицата, robotosin не помага, а от пет дни не сме спали, кашля непрекъснато. Много се надявам някой да каже някоя бабина рецепта, която помага, че вече не знам какво да правя. мерси

# 1
  • usa
  • Мнения: 2 113
robotosin-ът ме навежда на мисълта, че си в щатите? информация по този въпрос може да помогне за даване на по-информативни отговори.
а на въпроса - аз не бих спирала кашлица. щом детето кашля, значи има какво да се изчиства. ако спреш кашлицата, рискуваш секретите да се задържат и евентуално смъкнат към дробовете. щом лекар я е видял и ако имаш доверие на лекаря, аз бих се заела единствено с помагане на организма да се справи - чай, лимон, мед, течности и прочие.

пропуснах бабините методи - виж закованата тема "така каза баба" или нещо такова в здравния форум, там има богат избор Simple Smile.

Последна редакция: чт, 18 май 2006, 22:03 от миз

# 2
  • Мнения: 11 306
Oпиши каква е кашлицата - суха, влажна?
Има значение!
Ако е суха кашлицата - тогава помага овлажняване на въздуха, инхалация с евкалиптово масло или просто пускане на душа и оставяне на детето в банята да диша влажния топъл въздух.
Друго е ако е влажна - тогава върши работа намазване на гърдичките с евкалиптово масло или с някакво кремче против простуда (с евкалипт, мента или камфор)

# 3

Общи условия

Активация на акаунт