при ухапване - нещо за мазане?

  • 498
  • 8
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 43 903
Здравейте,
имам такъв проблем - дребното ме ухапа докато сучеше, вече 5 дни не минава раната...дали има някаква мазилката, която да помогне да зарасне по-бързо, а и да е безвредна за бебето.  Confused

имам спомен, че някъде четох из темите за нещо такова, но не мога да се сетя къде, още по-малко как се казваше. а положението е ЗЛЕ, мн болииии Cry

големи благодарности  bouquet

# 1
  • вляво от асансьора
  • Мнения: 1 262
Ами мажи с Лансинох, за друго не знам какво имаш предвид. Rolling Eyes

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 392
Вземи си чист ланолин ( в насипно състояние )от аптека, където приготвят лекарства - много съм доволна, а имах страшни рани по зърната; не е толкова скъпо като другите мазила, които го съсдржат

# 3
  • Мнения: 3 760
Вземи си чист ланолин ( в насипно състояние )от аптека, където приготвят лекарства - много съм доволна, а имах страшни рани по зърната; не е толкова скъпо като другите мазила, които го съсдржат
Ланолинът по аптеките хич не е чист. Съдържа всякакви химии, с които са обезпаразитявани овцете и т.н. Лансинох е пречистен ланолин. Специално за такива случаи. Но е бая скъп (доколкото разбирам 10г - ок.12 лв)

# 4
  • Мнения: 988
Обаче голямата туба е на сметка! (60 гр - около 20 лв беше май) Ако ще ползваш редовно, си струва, а и няма да иде зян  - лансиноха на запад се ползва и за кожата на бебето, при подсичане примерно.

# 5
  • София
  • Мнения: 43 903
мажа с лансинох - не помага хич нещо по-като лекарство трябва в библиотеката намерих нещо за ибупрофен ще пробвам дано помогне....ако се сетите нещо др пишете....

# 6
  • Мнения: 1 999
Бебка ме ухапа два пъти на едно и също място и вече почти месец раничката не е напълно зараснала. Знам колко е болезнено, но минава макар и бавно. Аз се мажех само с Лансинох, защото не е нужно да го измиваш преди кърмене. Чудно кремче е! Grinning

 

# 7
  • Мнения: 670
Лансинох

# 8
  • Мнения: 507
Пробвай с Дефламол, на мен ми помогна в началото когато ми бяха много разранени зърната, но трябва да го измиваш хубаво преди кърмене, защото горчи. Друго за което се сещам е, ако можеш да намериш това жълтото лекарство, което го дават в родилния дом, аз имах, но го изхабих за съжеление.

Общи условия

Активация на акаунт