Къде да отида на триизмерен ехограв във Варна?

  • 972
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 265
Малко преди края на третия месец трябва да отида на триизмерен ехограф. Понеже изобщо не съм запозната с тази машинарийка   Blush мноля за съвет къде са по-добрите ехографи и съответно и лекаря дето ще гледа да е компетентен. Ако може и малко разяснения какво по - точно може да се види на тоя ехограф и малко цени да ми окнете .... Blush

# 1
  • Мнения: 2 066
Д-р Яков - Майчин дом - 332-000
Д-р Давидков - клиниката на Марешки в Младост
Д-р Балев - клиника Темелков

Това са за мен лекарите с добра апаратура във Варна. Ходила съм и при тримата. Цената при Яков е мисля 40 лв, при Давидков 50 лв, при Балев мисля е по-ниска - 35 лв (не съм сигурна).

На такъв преглед се ходи по принцип в 16-18 г.с. за фетална морфология.

# 2
  • Мнения: 379
д-р Уалид в Китайската стена до спирка Явор - 30 лв за прегледа + снимки на CD
Няма нужда от обаждане и предварително записване.
Аз просто отидох и излязох разплакана от щастие при първата ми среща "лице в лице" с малкото момченце Heart Eyes!
P.S. Но бях в края на 6ти месец. При теб по-скоро ще се вижда цялото ембрионче Grinning

# 3
  • Мнения: 2
 smile3503Аз съм ходила в клиника "Темелков" при д-р Балев за изследване на фетална морфология-цената е 30 лв.

# 4
  • Мнения: 265
Много се извинявам за невежеството ми, ама бихте ли обяснили по-подробно каво означава фетална морфология  Blush. При мен проблема е, че съм била контактна с Варицела в периода на забременяването. Дали ще може да се види със сигурност, ако има увреждания на плода? Мен Аков ми следи бремеността в Курортна поликлиника, но незнаех че практикува и в Майчин дом и че има триизмерен ехограф. Много ви благодаря за отговорите  Heart Eyes

# 5
  • Мнения: 5 500
За първи път чувам, че Яков е и в Курортна Shocked
В Майчин дом е 4Д ехографа и прегледа е 45 лв
На Балев е 30 лв
На Давидков е 60 лв
На последните двама са двуизмерни с приставка.
За другите въпроси по-добре се съветвай с лекар.

# 6
  • Мнения: 255
Kremy, и аз съм при Алфред Якуб в Курортна Simple Smile Доволна съм, и от акушерката (Петя) също.
Afrodita, не е Яков, а Якуб... къдети Яков в държавна поликлиника, това е под нивото му.
Мен ме посъветва да отида при Балев за морфология. Моя колежка беше точно в твоята ситуация, ходи в края на 3 месец при Балев, и беше много доволна от него. Понеже отива с проблем - той я беше гледал внимателно и обяснявал подробно. При нея слава богу нямаше никакъв проблем и си чака беборана в средата на август.

# 7
  • Мнения: 4 418
За този преглед избери доц.Балев най-добрия във Варна ехографист-специалист по фетална морфология..А д-р Яков от Майчин дом най-добрия акушер-гинеколог за мен .Преди пет дни родих при него дъщеря си и съм във възторг от него ,целия екип,болницата,условията,отношението и т.н.Но ще си пусна тема в коята да им благодаря..

П.С. д-р Яков няма нищо общо с Курортна поликлиника..

Общи условия

Активация на акаунт