Как разреждате киселото мляко?

  • 1 540
  • 24
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 3 669
Пак за това Embarassed
ама нещо не можах да намеря...
Разбрах че не бива да е над 3,6%, че трябва да се подслажда,..ама не намерих как се разрежда с вода и дали е нужно
Някъде бях чела че се разрежда- ама като непомня къде ooooh!
Надявам се да не ми се накарате че пак за това питам Praynig ама мисля на Валето да пробвам да му давам понякога вечер преди лягане и затова

# 1
  • Мнения: 513
Аз него разреждам просто го разбивам добре .

# 2
  • Мнения: 3 042
Винаги съм давала киселото мляко без да го разреждам.

Не е задължително да се подслажда киселото мляко, ако детенцето иска да си го пие натурално е по-добре.

# 3
  • Мнения: 4 621
Никога не съм разреждала киселото мляко. Слагам по малко захар или плодово пюре, защото моята бебка не го иска кисело Naughty

# 4
  • София
  • Мнения: 3 669
Благодаря- много полезна информация- значи може и да не го разреждам.Мисля и да му слагам бисквитка във вечерното мляко- сега в АМ му слагам 1/2 "Закуска"- вие как давате киселото мляко- със или без бисквита?

# 5
  • Мнения: 5 299
Не го разреждам, но добавям бисквити, заЩото Викториа отказва да го яде натурално.(или кафява захар малко)

# 6
  • София
  • Мнения: 7 013
Давам кисело мляко 2% без да го разреждам, вътре слагам бисквитки "Закуска" и намачкан банан, ябълка, киви или каквото се сетиш плодче, което хапвате.

# 7
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Давам кисело мляко 2% без да го разреждам, вътре слагам бисквитки "Закуска" и намачкан банан, ябълка, киви или каквото се сетиш плодче, което хапвате.
Точно така правех и аз Peace!

# 8
  • Мнения: 8 917
Пак за това Embarassed
ама нещо не можах да намеря...
Разбрах че не бива да е над 3,6%, че трябва да се подслажда,..ама не намерих как се разрежда с вода и дали е нужно
Някъде бях чела че се разрежда- ама като непомня къде ooooh!
Надявам се да не ми се накарате че пак за това питам Praynig ама мисля на Валето да пробвам да му давам понякога вечер преди лягане и затова

Аз не го разреждам, нито подслаждам - хапваше го с натрошени бисквити вътре, а те са достатъчно сладки Peace

# 9
  • Мнения: 46 477
Първите няколко пъти давах 2%, но след като порових за информация, видях, че на деца не трябва да се дава мляко с ниска масленост и минахме на 3.6%.

Не разреждам.

Против подслаждането на храните на децата съм, затова не подслаждам нищо, включително млякото, не знам защо за ти казали, че е добре да е подсладено  newsm78

# 10
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Защо пък да трябва да се подслажда Thinking
Никога не съм го разреждала. Натурално, с лъжичка. 3.6%

# 11
  • Мнения: 680
в началото го разреждах 1-1,сега вече не!давам 2% без да разреждам.

# 12
  • Мнения: 723
Не го разреждам, давам го без захар и без бисквити.  Peace

# 13
  • Мнения: 3 356
Не разреждам и не подслаждам

# 14
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Първите няколко пъти давах 2%, но след като порових за информация, видях, че на деца не трябва да се дава мляко с ниска масленост и минахме на 3.6%.

Не разреждам.




 Peace


Давам и чисто кисело мляко и комбинирано с 1 бисквита или плодове
Подслаждам само ако го давам чисто /с много малко захар/
Не подслаждам ако е с бисквита или банан и т.н

Общи условия

Активация на акаунт