Какъв курс да изкарам? За фризьорка или козметичка?

  • 4 988
  • 53
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 299
Смятам да изкарам един от двата курса, но не мога да избера. И двтете ми харесват еднакво. Кажете според вас, коя е по_добрата ''специалност'' Mr. Green newsm78

# 1
  • Мнения: 661
Според мен за фризьор. Аз поне бих избрала това. Wink

# 2
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Според мен за да стане човек фризьор си трябва поне малко дарба и усет.За козметик може да се изучи, но ако фризьорството не ти се отдава......... Thinking
Не знам как е в Испания, но тук една девойка учи 2г. за козметик и вече 10 месеца не може да си намери работа.Навсякъде искат стаж ooooh!Е от къде да го има като сега е завършила!
 Вземи изкарай и двата курса, според мен са полезни Wink Hug

# 3
  • Мнения: 7 186
Фризьорка май е по- добре, но не на всеки се отдава. Аз примерно не ставам за тая работа. Crazy Ако смяташ, че ще се справиш- действай. Peace А най- добре изкарай и двата курса. Може да изкараш и курс по масаж, това също се търси.
Важно е и къде си изкарал курса, за БГ де, в Испания не знам как стоят нещата. Щото тук едно е да кажеш, че си карал курса при Капанов, а друго- в Русе. Confused Намери си някоя добра школа, ако имаш възможност.

# 4
  • Мнения: 5 299
Според мен за да стане човек фризьор си трябва поне малко дарба и усет.За козметик може да се изучи, но ако фризьорството не ти се отдава......... Thinking
Не знам как е в Испания, но тук една девойка учи 2г. за козметик и вече 10 месеца не може да си намери работа.Навсякъде искат стаж ooooh!Е от къде да го има като сега е завършила!
 Вземи изкарай и двата курса, според мен са полезни Wink Hug
Аз Ще се прибера за 3 месеца в БГ, и смятам там да изкарам курса(тук ми е леко невъзможно, заЩото не знам добре езика).  Мислех и за двтаа едновременно, но не знам дали Ще е възможно да ги съчетая. Тука фризьорски салони и козметични студия са под път и над път(само на наШата улица са 3), но моя твърди, 4е за фризьорките имало пове4е работа, Щото всеки ходел на фризьор, а на козметик по_малко Thinking

# 5
  • Мнения: 2 550
Изакрай и двата курса  Hug

# 6
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Първо попитай дали курса ти от БГ се признава в Испания.Тук не ги признават, важат само дипломи, които са изкарани в страната  Crossing Arms
 Ама твойто къде го дават така, ту в Бг, ту в Испания за по 1-2 месеца-искам и аз! Wink Crossing Arms

# 7
  • Мнения: 656
Фризьорка Peace

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Според мен фризьорките имат повече работа от козметичките

# 9
  • Мнения: 730
С две ръце за фризъорството Peace,аз съм завършила фризъорство в Облеклото,но след като завърших веднага забременях preggo и не ми се отдаде възможност да продължа да работя по професията си,но живот и здраве мисля като тръгне малката на детска градина да започна да се уча(защото от училище почти нищо не научих,но поне имам основата) Hug
Каквото и да избереш ти желая успех и професионално развитие  bouquet

# 10
  • Мнения: 213
Цитат
Според мен фризьорките имат повече работа от козметичките
newsm10

# 11
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Според мен изкарай и двата,не се знае откъде ще изкочи зайчето,най-добре да имаш избор.Така ще разбереш и кое от двете ти се удава повече и повече ти харесва,защото докато не го започнеш незнаеш как ще е .

# 12
  • Мнения: 7 186
Първо попитай дали курса ти от БГ се признава в Испания

Да, това е основното. Peace

# 13
  • Мнения: 1 645
Аз съм за фризьорка Peace
:


но моя твърди, 4е за фризьорките имало пове4е работа, Щото всеки ходел на фризьор, а на козметик по_малко Thinking

Ами, прав е човека.............

# 14
  • в сбъднатите мечти
  • Мнения: 278
Ако имаш възможност изкарай и двата курса.

Общи условия

Активация на акаунт