За какво се предписва пшеничен зародиш на бременни в 28г.с.?

  • 2 189
  • 10
  •   1
Отговори
# 1
  • варненка от София
  • Мнения: 4 880
Това пък за първи път го чувам?!?! Ама дори и да е така не се притеснявам, защото във витамините, които пия го има това чудо. Пия Неоксид още от 9 г.с.

# 2
  • Мнения: 388
И аз за пръв път чувам за такова нещо.

# 3
  • Мнения: 545
А кой го предписва? Наблюдаващото АГ ли? И не казва ли за какво?

# 4
  • Мнения: 327
Благодаря ви,че ми отговаряте!Вчера бях на ехограф и лекарката ми го изписа.Аз дори не погледнах рецептата тогава и мислех тези дни да го взема,но сега когато я прочитам,виждам,че ми е изписано същото-''Neoxid'' на таблетки по 1 дневно.Ти за какв Praynigо ги пиеш точно?

# 5
  • варненка от София
  • Мнения: 4 880
Ами то ако прочетеш в листовката на Неоксида има много други съставки в него, витамини и минерали, дори и фолиева киселина има. Освен това, не е задължително да е в 28 г.с. както писах вече по-горе аз го пия по 2 на ден още от 9 г.с. Повечето бременни пият някакви витамини, Неоксида е същото нещо. Няма да ти навреди. Не знам как ми действа на мен, нямам наблюдения специални, но не мога да кажа, че ми повишава апетита или нещо подобно. Явно захранва организма ми с витамини и минерали и това е. Желая ти леко бременеене натам.   bouquet

# 6
  • Мнения: 1 425
За пътви път чувам да го изписват, но знам, че е много полезно. Аз като си хапна пшеничени зародиши с малко мляко и нямам проблеми със запека  Laughing
Лека бременост тии желая.

# 7
  • София
  • Мнения: 5 718
И аз пия Неоксид, като заместител на витамини.

# 8
  • Мнения: 327
Добре,че е само витамини!До 5-я пиех Матерна,но я спрях(качвах много от нея дори и да не ядях толкова).Друго не съм пила след това.Мислила съм да си купувам да ям пшен.зародиш,който се продава,но така и не стигнах до него.Сега ще го вземам чрез Неоксида.Благодаря ви за осведомяването и споделянето.И на вас успех в остатъка от бремеността и леко раждане!  bouquet

# 9
На мен ми предписаха преди около месец Неоксид, защото спряха вноса на Матерната по аптеките и незнаех какво да пия като витамини. Иначе сякаш от Матерната бях много доволна. За Неоксида нямам какво да кажа още.

# 10
  • Мнения: 63
Незнам за какво се предписва, но това нещо е много полезно за стомаха и храносмилането дава много витамини и вещества които са необходими и се използва при диета /за засищане/ на теб не са ти го предписали за това де..., но приемай го не е гадно а пък е много полезно. На мен лично от както съм бремемнна не ми се е дояждало но това е идея някоя вечер да си направя. Подправи си го на вкус както обичаш сладко или соленко и хапвай.

Поздрави Чао

Общи условия

Активация на акаунт