Моркови за сияен тен?

  • 7 184
  • 26
  •   1
Отговори
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Ако пия всеки ден сок от моркови 300 мл (готов сок, как не съм седнала да си цедя), ще имам ли по-сияен тен?  Confused

# 1
  • Пазарджик
  • Мнения: 712
Аз знам, че е много полезен за кожата и по-лесно се почернява  Wink.
Kупувам от тези готовите, които са направени от пюре от моркови.

Последна редакция: пт, 19 май 2006, 15:25 от Belladona

# 2
  • Мнения: 5 647
И аз много обичам. Полезен е сокът от моркови, защото съдържа вит. А, който пък от своя страна е много полезен за кожата. Но най-добре си е прясно изцедения сок, защото няма консерванти, оцветители и захар.

# 3
  • Мнения: 1 986
  Детските,на "Теди" ли пиеш?
  Пу,като споменахте сега за сок от моркови и ми се допи Wink-то,колко му трябва на една бременна Laughing

# 4
  • Мнения: 2 161
А пък аз знам,че ако се прекали с консумацията на моркови,тенът на лицето придобива жълтеникав цвят.Но ако е в нормални граници сигурно ще засияем.

# 5
  • Мнения: 1 254
Еееее, не прекалявайте с вит. А през лятото, че става чудесна хиперпигментация  Peace
Наздраве!  Grinning

# 6
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Ако пия всеки ден сок от моркови 300 мл (готов сок, как не съм седнала да си цедя), ще имам ли по-сияен тен?  Confused
Бу,моят съвет е не да пиеш готов сок,а просто да си гризкаш пресни моркови всеки ден.Не е нужно да ги цедиш на сок.Наистина се избистря тена на лицето и кожата става сияйна.Ама не яж по 1 кило,че ще станеш оранжева.

# 7
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Бу,моят съвет е не да пиеш готов сок,а просто да си гризкаш пресни моркови всеки ден..
Мразя Confused наистина хич не обичам да ям моркови... виж, сок по мога да пия.
Габриела - какъвто намеря, знам ли. Тепърва се каня да пия. Днес си взех Сонда, но още не съм опряла до него.

# 8
  • Мнения: 3 760
И аз знам, че системното предозиране те прави оранжев. А иначе - не точно, че избистря тена, колкото го хомогенизира. Но пък точно в началото на лятотое рисковано - може да се хиперпигментирате.
Бу, ако толкова ти се бистри и сияе, мажи се с малко кисело мляко, в което е разтворен аспирин.

# 9
  • Мнения: 1 986
  Щом не обичаш моркови Laughing,ще ти кажа друга рецепта за сияен тен Wink-много плодове и зеленчуци -ВСЕКИ ДЕН!!!Аз,откакто започнах да закусвам само с плодове/просто друго не ми се яде/,на обяд и за вечеря хапвам салата/по възможност с малко подправки/,а следобяд ям или плодове или кисело мляко,тенът на лицето ми видимо се подобри Grinning,дори и колегите го забелязват Blush

# 10
  • Мнения: 5 647
Бу, ако толкова ти се бистри и сияе, мажи се с малко кисело мляко, в което е разтворен аспирин.

Това не беше ли само за почистване на порите? Дай малко инфо, моля те.  Hug

# 11
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
 Щом не обичаш моркови Laughing,ще ти кажа друга рецепта за сияен тен Wink-много плодове и зеленчуци -ВСЕКИ ДЕН!!!
ЗеУенчуци ям - вечер салата, на обед доста често също. Плодове - малко към никак. Не ми се ядат обикновено...освен ананас, ама нъц.

Затова си мисля за сок от моркови - сладникавият вкус ми допада.
Да подчертая, че говоря за 250-330 мл на ден (т.е. една бутилка), не възнамерявам да се наливам с литри Simple Smile та от предозиране не се пУаша.

# 12
  • Мнения: 3 760
Бу, ако толкова ти се бистри и сияе, мажи се с малко кисело мляко, в което е разтворен аспирин.

Това не беше ли само за почистване на порите? Дай малко инфо, моля те.  Hug
А, за почистване  newsm78 Аз го знам за избелване. Все едно: в лъжица к. мляко (нискомаслено, че в другото има повече гадости) разтварям 2-а аспирина. Намацвам се и тука вариантите са два. Или го оставям да изсъхне и после отмивайки правя някакви ексфолиращи движения или още при нанасянето връткам там с ръцете... Те частичките аспирин се усещат - леко дращят. Ползвам от американския асп.
Наблюденията ми са, че лицето моментално се белва с един-два нюанса и тенът видимо се уеднаквява. Кожата си става по-гладка и нежна - добре се ексфолира.
Жалко, че ме мързи, а и забравям да поръчвам кисело мляко.   Wink

Последна редакция: пт, 19 май 2006, 18:04 от Мъни

# 13
  • sofia
  • Мнения: 1 426
 Щом не обичаш моркови Laughing,ще ти кажа друга рецепта за сияен тен Wink-много плодове и зеленчуци -ВСЕКИ ДЕН!!!Аз,откакто започнах да закусвам само с плодове/просто друго не ми се яде/,на обяд и за вечеря хапвам салата/по възможност с малко подправки/,а следобяд ям или плодове или кисело мляко,тенът на лицето ми видимо се подобри Grinning,дори и колегите го забелязват Blush

Сори за отклонението, ама ти само това ли ядеш? Иначе по темата, да морковите спомагат за по добър тен, така мисля. Аз като правя на децата, а то е горе- долу през ден, си пийвам по една чаша 200г. Харесвам си тена на лицето, но дали е от морковите, не знам точно  newsm78.

# 14
  • Мнения: 258
много обичам фреш от моркови и редовно пия-не съм забелязала някаква разлика нво е мнооого вкусен Laughing

Общи условия

Активация на акаунт