За косата и слънцето

  • 1 328
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 718
Момичета от известно време съм руса и вече взех да се ядосвам на себе си, че направих тази промяна. То това русата големи грижи изисква Confused При мен от обезцветяването доста се поизсуши косата, а сега лятото ще е още по трагично...Има ли някакъв продукт поне за краищата на косата, който да предпазва от прекомерното изсушаване от слънцето?

# 1
  • Мнения: 2 550
Течни кристали.
Също така може да рпобваш овчата рецепта на Деси:)

# 2
  • Мнения: 4 718
Течни кристали.
Също така може да рпобваш овчата рецепта на Деси:)
Овчата я пробвах, а кристалите не ме спасяват за съжаление...Някакво олио за коса дали  не съществува newsm78

# 3
  • Мнения: 1 986
  Слагай обилно маска след всяко измиване-бързо действаща,и после има едни серуми/ама като не се сещам марка newsm78/,които се впръскват на влажна коса-предпазват от изсушаване!Ще се поразровя за марката и пак ще пиша WinkЧе ми е слаб РАМ-а Laughing

# 4
  • Мнения: 2 550
Течни кристали.
Също така може да рпобваш овчата рецепта на ДесиSimple Smile
Овчата я пробвах, а кристалите не ме спасяват за съжаление...Някакво олио за коса дали  не съществува newsm78

Гледах в каталога на Ейвън, че предлагат някакъв защитен спрей за коса с UV фактор, може да помогнте.
Ама ти все пак пробвай повече от 2-3 пъти продуктите  Laughing

# 5
  • Мнения: 4 718


Гледах в каталога на Ейвън, че предлагат някакъв защитен спрей за коса с UV фактор, може да помогнте.
Ама ти все пак пробвай повече от 2-3 пъти продуктите  Laughing
Мерси за инфото, ще потърся каталог и ще видя за какво говориш

# 6
  • Мнения: 2 550
UV филтър де. Още спя  Blush

# 7
  • Мнения: 1 986
 Да,на Wella има такъв продукт Wink

# 8
  • Мнения: 5 317
Лореал и Лонда също имат такива продукти.

# 9
  • Мнения: 139
Ако търсиш нещо от каталога на AVON, горещо ти препоръчвам от PLANET SPA подхранващата маска с екстракт от маслина! В допълнение вече можеш да използуваш и спрейчета със защитен фактор.

# 10
  • Мнения: 231
Мисля, че на Rene Furterer има такъв спрей за защита от слънцето, но май омазнява косата. Също така през лятото излизат слънчеви серии на различни марки, които съдържат пяна за коса, шампоан, балсам и спрейове - такава серия мисля, че имаше на Londa. Wink

# 11
  • Мнения: 291
Слагай маска за изтощена коса на всяко миене и после балсам без отмиване, почти всички марки имат такива.

# 12
  • Пловдив
  • Мнения: 3 736
Мисля, че на Rene Furterer има такъв спрей за защита от слънцето, но май омазнява косата.

Да, Rene Furtere- Fluide Hydratant KPF 90, изключително доволна съм от този спрей и не омазнява косата, мирише приятно и е водоустойчив.

# 13
  • Мнения: 3 760
Орифлейм имат едни масла, т.нар. горещо масло за коса и подобно кокосово. Те са точно за такива супер сухи коси. И са евтини (около два лева).

# 14
  • Мнения: 1 934
Лореал и Лонда също имат такива продукти.
Да и са добри.

Общи условия

Активация на акаунт