За прическите на момиченцата

  • 10 017
  • 49
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 818
Идва лятото и аз много се замислям дали да не пострижа дъщеря си. Тя е с гъста дълга(до средата на гръбчето й) коса без бретон и се чудя дали няма да й е много топло. Като е вързана - добре, но като спи и й е много топло. Кажете как се справяте с този проблем?  Rolling Eyes Коя прическа е най-прохладна? newsm78

# 1
  • в здрача
  • Мнения: 2 208
Ами ние правим така - пролетно време с опашки - лятно - късо постригана, защото много се поти. Зимата расте косата и на пролет с нови опашки.  Grinning

# 2
  • Мнения: 533
Ние до сега, всяка година, през лятото се постригваме късичко, до средата на вратлето някъде, точно по тази причина, да не и е топло като спи, особено в ДГ. Но това лято няма да се постригваме, защото е гимнастичка, а гимнастичка с къса коса има ли  Naughty

# 3
  • София
  • Мнения: 4 866
моите момичета винаги сами са си избирали прическите. в момента виктория е с много дълга коса, а габа преди няколко месеца си поиска прическа като на аника (след като прочетохме пипи). сега май иска да си пуска дълга коса.
най-прохладната прическа ни я показват след късните новини по бтв.

# 4
  • София
  • Мнения: 7 097
И аз се чудя какво да я правя моята...Хич не ми се стрижат тези руси къдрици, ама наистина много й се поти вратлето. Може би ще намалим само дължината.

# 5
  • Мнения: 1 883
Харесвам момиченца с дълги коси и нямам намерение да ги подстригвам, ако ще да е 40 гр  Crossing Arms

# 6
  • Мнения: 2 818
най-прохладната прическа ни я показват след късните новини по бтв.

 Joy Представям си я колко ще е смешна гологлава Mr. Green

# 7
  • София
  • Мнения: 3 421
 Моята дъщеря е с доста дълга коса без бретон, мнооога гъста(като й измием косата с мъжа ми се редуваме да я сушим със сушоара, че ни заболяват ръцете, това е съвсем сериозно).
 Цялата рода ме преследва да я подстрижа, защото се потяла много и сигурно затова боледувала Confused Обаче навремето ние със сестра ми бяхме все на" панички" подстригани и сега съм с две ръце "за" да има дълга коса щерката.
  Лятото е постоянно вързана, дори правим едни фешън кокчета(т.е. два три пъти прегъвам опашката и тогава я връзвам, дано ме разбра).
 През нощта се поти,но като й вържа косата сутрин я боли главата(то и мен също, де)и престанах.
От една мама във форума (не си спомням името) - си намерих решението - обръща главата надолу и сплитам плитка, така плитката остава високо и не се поти, а и не е стегната косата. Също така сутрин косата не е така "деформирана" както когато е вързана на опашка.

Абе защо не мога да кажа нещо с две изречения newsm78

# 8
  • Мнения: 7 474
Никакво подстригване! Naughty
Нашата коса е до дупето , без бритон. Като я вържеш на опашка лятото и челото и вратлето е голо и през нощта спи на опашка(хлабава или плитка) и не се поти. А като я подстрижеш късо ще има коса и по челото и по врата и няма да прилича на нищо Naughty
Честно ви казвам-не мога да разбера как може да офъкаш момиченце с презумцията да не му е топло-пълни глупости.

# 9
  • София
  • Мнения: 7 242
Уф, сложна тема Tired... И аз като Етиа съм била все къъъсичко подстригана, толкова късичко, че често ме взимаха за момченце Confused. И поради тази причина от малка Цветелинка е с дълга коса. И си я харесва, и й се радва... Но през лятото татю й започва да ни преследва и двете да я подстрижем... Прид две години с "мъка на сърце", докато малката се плацикаше в банята, й окастрих част от богатството без да забележи /всъщност доста голяма част, ако трябва да сме честни Embarassed/. Последствията бяха катастрофални - детето невярващо си пипаше косата и ревеше.... С известни прекъсвания това продължи доста дни. И сега само мъничко и подкъсявам косата. До скоро ми беши по-лесно, защото нямаше нищо против да й правя прически - за горещите дни най-подходящи бяха двете плитчици/. Сега си е втълпила, че е неотразима със спуснати коси и не дава да я връзвам. Кара ме да й подстрижа бретона, защото искала да е без бретон Joy

# 10
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Харесвам дълги коси. Няма да ги постригвам, оставям ги с коса малко под раменете.

# 11
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Преди 3 дни подстригах щерката и се родихме 2-те  Party А откога имах това желание.

Не съм фен на дългата коса, а пък на малко дете  Naughty

# 12
  • Варна
  • Мнения: 6 865
Искам да я подстрижа, но тя не дава и дума да се издума, а против волята и не мога.
Не и връзвам или сплитам косата нощем, по себе си съдя, че е много неприятно и неудобно.

# 13
  • София
  • Мнения: 39 744
Аз все чакам косата на Дияна да порасне малко... Скоро не ме е изненадвала със самосиндикална подстрижка.
Мисля лятото да я връзвам. Сърце не ми дава да я подстрижа, пък и тя надали ще иска.

# 14
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Дени е с дълга и гъста коса. Спи вързана на хлабава опашка или плитка. Не бих я подстригала, прекалено много ми е жал.

Общи условия

Активация на акаунт