Добър педиатър в Хаджи Димитър

  • 1 575
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 138
Мили мами, може ли да ми препоръчате педиатър в Хаджи Димитър. Скоро очаквам първото си детенце и не знам към кого да се насоча за детски лекар. Предварително ви благодаря за отговорите. Hug  bouquet

# 1
д-р АНДОНОВА В 23 ПОЛИКЛИНИКА

# 2
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 368
Д-р Сапаревска, 23-та поликлиника. Жената прави усилие да е горе долу с новостите в крак. Подкрепя кърменето и късното захранване  Peace

# 3
  • Мнения: 636
Д-р Сапаревска, 23-та поликлиника. Жената прави усилие да е горе долу с новостите в крак. Подкрепя кърменето и късното захранване  Peace
А запозната ли е с хомеопатията и прави ли проблем, ако трябва направление? Питам, защото искам да сменя педката си.
Извинявам се, че така нахлух в темата, но и аз исках да пусна такава тема.

# 4
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 368
Д-р Сапаревска, 23-та поликлиника. Жената прави усилие да е горе долу с новостите в крак. Подкрепя кърменето и късното захранване  Peace
А запозната ли е с хомеопатията и прави ли проблем, ако трябва направление? Питам, защото искам да сменя педката си.
Извинявам се, че така нахлух в темата, но и аз исках да пусна такава тема.

 Thinking..за хомеопатията незнам наистина..Относно направленията..нямам много наблюдения - например през 4-тия месец ни даде направление за ортопед (за профилактичен преглед)..без да я подсещам, но от тогава до сега просто не ни се е налагало да искам направления и незнам..май не ти помогнах много.. Confused

# 5
  • Мнения: 636
Изида, а не ти ли даде направление за кръв и урина в 6-ия месец на бебока. Това е задължително. Освен това прегледът при ортопед се прави в първи-втори месец.

# 6
  • Мнения: 636
Всъщност току що проверих в сайта на здравната каса: прегледите при ортопед са два - при навършване на 1 месец и при навършване на 4 месеца. Ето и линк http://www.nhif.bg/bg/default.phtml?w=1024&h=738 /първият линк в синьо/
И къде отива направлението за 1-ия месец?

# 7
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 368
Да, имахме направление за кръв и урина в 6-тия месец. Сега на 1 год. пак ще има, тя го спомена.
Относно ортопеда - незнаех , че трябвало да ми даде направление и за преглед през първия месец. Ортопеда при когото ходих, каза да заведем детето пак като проходи, така че неизползваното направление ще го ползваме тогава..

# 8
  • Мнения: 1 138
Благодаря ви момичета Hug
Вчера една съседка ми препоръча д-р Дръжков. Знаете ли нещо за него. Бил се преместил от поликлиниката в кабинет в блок. Предварително ви благодаря.
Izida а кога трябва да отида да попитам д-р Сапаревска дали ще иска дани вземе като се родим да ни е педиатър. Аз четох че трябвало да дойде да види бебо като се приберем от родилното, това така ли е или трябва да заведа аз бебо при нея?
Мерси и поздрави  bouquet

# 9
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 368
Благодаря ви момичета Hug
Вчера една съседка ми препоръча д-р Дръжков. Знаете ли нещо за него. Бил се преместил от поликлиниката в кабинет в блок. Предварително ви благодаря.
Izida а кога трябва да отида да попитам д-р Сапаревска дали ще иска дани вземе като се родим да ни е педиатър. Аз четох че трябвало да дойде да види бебо като се приберем от родилното, това така ли е или трябва да заведа аз бебо при нея?
Мерси и поздрави  bouquet

За д-р Дръжков, виж една друга тема малко по-нагоре, казва се "Препоръчайте ми добър педиатър в Хаджи Димитър"Simple Smile
За д-р Сапаревска, аз докато бях бременна, ходих до нея, защото си мислех че трябва да и се обадя предварително..но се оказа, че няма нужда. Тя си даде телефоните и каза като се приберем от болницата с бебо да и се обадя. Така и стана. Прибрахме се и аз на другия ден и звъннах. Тя дойде в къщи да го види. Прегледа се плаща - 10 лв. (въпреки, че май трябва да е безплатен).

Леко и безпроблемно раждане ти пожелавам  Grinning

# 10
  • Мнения: 2 208
Izida, изключително много ти благодаря за предложения от теб педиатър! Да знаеш спаси ми кожата!!!! А лекарката направо адски много ми допадна... Много добър човек. Аз съм от Суха река, но от нашата тъпа поликлиника не ми препоръчаха никой, който да замести личната ми лекарка, която е в отпуск и това твое предложение наистина спаси положението!!!
Благодаря ти и ще те черпя Simple Smile

# 11
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 368
Izida, изключително много ти благодаря за предложения от теб педиатър! Да знаеш спаси ми кожата!!!! А лекарката направо адски много ми допадна... Много добър човек. Аз съм от Суха река, но от нашата тъпа поликлиника не ми препоръчаха никой, който да замести личната ми лекарка, която е в отпуск и това твое предложение наистина спаси положението!!!
Благодаря ти и ще те черпя Simple Smile

..За нищо  Grinning Wink Рдавам се, че съм била полезна:)..

Общи условия

Активация на акаунт