Фолиева киселина - докога?

  • 1 185
  • 21
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 437
 Здравейте мами. Днес бях на консултация, но забравих да попитам нещо (голяма забравана съм станала) и затова се обръщам за помощ към вас. Докога пихте фолиева киселина? Другата ми консултация е на 06.06 и незнем да пия ли дотогава или не, а не ми се звъни на лекаря. Мисля си, че няма да ми навреди да пия ама знам ли!  newsm78

# 1
  • Мнения: 35 891
не е проблем да я пиеш цялата бременност, препоръчва се и на кърмачки
иначе, ако не искаш - до началото на 4 месец

# 2
  • Мнения: 1 986
  Не е проблем да я пиеш през цялата бременност,няма да навреди,все пак е витамин-но ако решиш да спреш,на мен ми казаха в 4-ия месец Wink

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 10 810
Аз я пих до края на 4я месец.Така каза лекаря.

# 4
  • Мнения: 619
и аз до 4 месец

# 5
  • Мнения: 506
Първите три месеца са най-важни за приемането й, тогава когато се създават органчетата. Със сигурност не вреди, ако я пиеш и след това.

# 6
  • Мнения: 5 103
aз взимах, до 3тия месец.

# 7
  • Мнения: 4 970
и аз взимах до 3-и месец.От в4ера доктора ми отново ми ги предписа заради намалени 4ервени кръвни телца май newsm78Ина4е не е проблем да ги пиеш до края,4е и след това.на опаковката пише 4е е важна за :
 - правилното развитие на главния и гръбна4ния мозък
 - образуването на необходимите 4ервени кръвни телца у майката
 - образуването и отделянето на мляко у кърмачките.

# 8
  • Мнения: 3 760
Не е проблем да я пиеш по време на цялата бременност, а и след това.

# 9
аз я пих до края на 3тия м. и след тожа матерна до края на бременоста preggoлека бременост

# 10
  • Мнения: 1 272
Задължително е да я пиеш до 12 седмица, след това не вреди, тя спомага за по-доброто усвояване на желязото.

# 11
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Аз я пих през цялата бременност Simple Smile

# 12
  • варненка от София
  • Мнения: 4 880
до 4 месец я пих, просто защото имах още хапчета, но не е и проблем да я пиеш до края на бременността. Няма да ти навреди, а какото е излишно се изхвърля с урината.

# 13
  • Мнения: 8 917
Аз бих 10 дни Mr. Green

# 14
  • Мнения: 2 271
Пих я през първите 3м!

Общи условия

Активация на акаунт