za problemi sas 6titovidnata jleza

  • 1 078
  • 2
  •   1
Отговори
Imam pslednoto pitane:po vreme na bremennostta sam pila L-tiroxin vav vrazka sas moeto zaboliavane-xipo teriodit na Xa6imoto.Sled kato rodix lekuva6tiq mi lekar mi kaza,4e dokato karmia ne biva da vzemam xap4etata.Bebeto mi e na 2 mesetsa i go vodix na konsultasia pri detski endokrinolog za da se ustanovi dali sam mu predala ne6to ili e zdravo.Toi mi kaza,4e ne e triabvalo da spiram xap4etata,ni6to,4e karmia i sega da zapo4na da gi piq.Tova se otnasialo samo za bolnite ot gu6a.Sega neznam dali da gi piq dokato karmia ili ne.Molia vi za pomo6.Ima li maiki s takav problem ili znae6ti ne6to po vaprosa?Otgovorete mi - spe6no e.Ako nekoi iska da mi pi6e gre_pleven@abv.bg

# 1
  • Мнения: 2 531
попитай в кърмаческия форум, там имаше някакви списъци със разрешени и забранени лекарства

# 2
  • Мнения: 997
 Не знам нещо конкретно за това лекарство, дали попада в кърмата и колко е опасно за бебето. Но си мисля - кърменето е изключително важно за бебето, в това няма спор. Значението на кърмата като храна и връзката с майката. Но ако се окаже, че трябва да взимаш лекарство, че съществува риск за бебето от него или ако спирането му е опасно за теб, не виждам нищо лошо да спреш кърменето. В смисъл - за всяко дете е важно да има здрава и жизнена майка. Щях да ти предложа да помислиш за варианта банка за майчина кърма, но като гледам мейла ти може би не си от София. Надявам се разбира се да не се налага и всичко да е наред с теб и бебенцето. Желая ти успех.

Общи условия

Активация на акаунт