kakvo 6te sgotvite utre??

  • 1 837
  • 28
  •   1
Отговори
  • Мнения: 962
Kakvo vi e meniuto za utre?A ne6to sas kartofki?

# 1
  • София
  • Мнения: 3 814
Замислила съм да направя пилешка супа,че малката много я обича!Пиле с мюсли и сусам на фурна,пресни картофки с масълце и копър,и ако остане време парфе! Hug

# 2
  • Мнения: 2 550
Утре никакво готвене. Почивам, музата ми си отиде.  Laughing

# 3
  • Шумен
  • Мнения: 1 348
Утре съм на работа Sad
Най-много по един омлет да метна за вечеря...

# 4
  • Мнения: 962
geleva
 mnogo ne6ta 6te gotvi6 Wink bravo na teb  Peace az ni6to ne moga da izmislq to ne e edin den tova qdene   ooooh! 6te vidq kakvo 6te go izmislq  newsm78

# 5
  • Мнения: 3 388
за тая вечер малко български манджи  Wink таратор с всичко, плюс любимите ми орехи вътре!
На фурна-патладжани предварително запържени и после запечени със скаморца / прилича на бг опушен кашкавал/ и отгоре заливка като за мусака
И пак на фурна- настъргани тивкички, объркани с яйца, сирене и малко брашно/ и така запечено.
Задушена сымга.
За сымгата съм сигурна, че мъжо ще е доволен, да видим дали ще му се понравят и другите работи! ако не му харесва, никакво готвене повече! Стачка в кухнята  Laughing
За десерт-в хладилника има сладолед и шоколад, кои каквото иска
То цял ресторант стана  Laughing
Хубава вечер на всички  Hug

................ оххх, той въпросът бил за утре ... ама кой да гледа
Ами утре нищо, че сме на гости. В неделя пак - на барбекю сме   chef

Последна редакция: пт, 19 май 2006, 20:28 от sonita

# 6
  • Мнения: 2 804
Закуска:кафе ,мляко,сок-портокал и кофлички с шоколад.
Обяд:кус-кус по марокански с месо и зеленчуци десерт плодова салата.
Вечеря:пица с морски плодове ,а за десерт сладолед.

# 7
  • Мнения: 11 505
Мама Зори има такава тема-"Кой какво сервира вчера-кой какво ще готви днес?"Ако се чудиш какво да готвиш може да се подсетиш от там или от готварската книга по-горе. Wink

# 8
  • варненка от София
  • Мнения: 4 880
Мама Зори има такава тема-"Кой какво сервира вчера-кой какво ще готви днес?"Ако се чудиш какво да готвиш може да се подсетиш от там или от готварската книга по-горе. Wink

подкрепям!  newsm10 Най-изчерпателната тема по въпроса.

# 9
# 10
  • Мнения: 966
Днес чух по тв.една хубава рецепта и утре мисля да я пробвам.
  Сваряват се половинка картофи,после се правят на пюре,добавят се 4 яйца,бучка масло,сирене.Всичко се разбърква и се пече в енаглас.Като го пробвам ще кажа...

# 11
  • Мнения: 293
 newsm78 newsm78
Утре-закуска пържени филийки
         обяд пилешка супа със салатка от краставици
         вечер пържени яйца със чушки и сирене
          bouquet  bouquet

# 12
  • Мнения: 649
Замислила съм да направя пилешка супа,че малката много я обича!Пиле с мюсли и сусам на фурна,пресни картофки с масълце и копър,и ако остане време парфе! Hug
Има ли я някъде тази рецепта за пиле с мюсли и сусам, мого ме заинтригува? Може ли да я пуснеш и тук, че не я откривам в темата Thinking

# 13
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
утре-омлет със салата от краставички  Grinning

# 14
  • София
  • Мнения: 3 814
Това си е моя измишльотина,но много се хареса на семейството и често я правя.1пиле нарязано на порции,махам му кожата.В една чиния смесвам мюсли(аз лично използвам на фамилия никола-добро утро)сусам,малко черен пипер и сол(понякога замествам солта със соев сос,който сипвам после в тавичката).Всяко едно парче пиле го овалвам в сместа и ги нареждам в тавичка.На всяко парче слагам малко масълце.Когато малко се позапекат сипвам портокалов сок,ако не съм овкусила пилето със сол-и соев сос.От време на време поливам със сока пилето.Пека до готовност.Дано съм обяснила както трябва!  chefДа ви е сладко!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт