Как най-безвредно да се оттървем от комарите?

  • 1 155
  • 11
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 3 814
Вече ни нападнаха досадните комари Close!От таблетките и изпарителите в контакта тип РАЙД ми става лошо Sick !Някой знае ли друго средство за спасение? newsm78Предварително благодаря!  bouquet

# 1
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
знам, да. Казват се комарници  Wink

# 2
  • Мнения: 8 242
знам, да. Казват се комарници  Wink

Абсолютно съм съгласна  Peace На всички прозорци имаме и няма проблеми.. постоянно е отворено, един комар не съм убила  Whistling
Мразя всякакви ароматизиро-трепещи таблетки, спирали, пръскала и подобни..

# 3
  • Мнения: 8 917
знам, да. Казват се комарници  Wink
Peace

# 4
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
За вкъщи комарници,а навън се пръскаме всички с Офф.

# 5
  • Мнения: 2 271
Ние сме с комарници,но като чета  май за навън ще купувам Off! или кърпички Vape

# 6
  • Мнения: 5 299
От това по_безвредно не знам

# 7
  • Димитровград
  • Мнения: 1 735
И у нас е с комарници и комари няма.

# 8
  • Мнения: 723
За вкъщи комарници,а навън се пръскаме всички с Офф.

 newsm10

# 9
  • Мнения: 4 806
ами комарниците не виннаги помагат. При нас комарите идват от мазето през вентилационни отвори. А бебка прави алергия към ухапванията им. Просто не знам какво ще правим цяло лято.
Моля, ако някой има повече информация за таблетите и машинките, също да напише няколко реда. Интересува ме, доколко са вредни.

# 10
  • Мнения: 723
ами комарниците не виннаги помагат. При нас комарите идват от мазето през вентилационни отвори. А бебка прави алергия към ухапванията им. Просто не знам какво ще правим цяло лято.
Моля, ако някой има повече информация за таблетите и машинките, също да напише няколко реда. Интересува ме, доколко са вредни.

Прочети тази тема http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=100847.msg1784066#msg1784066, а не е лошо и да се консултираш с педиатъра ви. Peace

# 11
  • Sofia
  • Мнения: 823
А какви са тези комарници? EmbarassedНе съм чувала за тях и от къде мога да си ги взема.Ако нямаме мрежи,ще са достатъчни ли тези комарници?

Общи условия

Активация на акаунт