Детска кухня, ама в Равда

  • 2 813
  • 9
  •   1
Отговори
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Някой може ли да ми каже има ли частна или държавана детска кухня в Равда, от където мога да взимам храна без да става със записване, чакане и т.н, понеже ще ходим там на море ми се ще да си улесня почивката  Grinning

# 1
  • В кошера...
  • Мнения: 527
Аз съм от Несебър.Доколкото знам няма в Равда, но в Несебър има. В стола на Училището е. Няма абсолютно никакъв проблем с чакане и записване. Носиш 3 буркана с винт, но от ниските и на следващият ден вземаш. Лично проверих вчера, защото ще пробвам след 15-тина дни. Дано ти е полезно инфото!

# 2
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Аз съм от Несебър.Доколкото знам няма в Равда, но в Несебър има. В стола на Училището е. Няма абсолютно никакъв проблем с чакане и записване. Носиш 3 буркана с винт, но от ниските и на следващият ден вземаш. Лично проверих вчера, защото ще пробвам след 15-тина дни. Дано ти е полезно инфото!


Мерси  Peace
А децата в Равда не взимат ли кухня  Rolling Eyes, много странно  Rolling Eyes

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 927
Аз съм от Несебър.Доколкото знам няма в Равда, но в Несебър има. В стола на Училището е. Няма абсолютно никакъв проблем с чакане и записване. Носиш 3 буркана с винт, но от ниските и на следващият ден вземаш. Лично проверих вчера, защото ще пробвам след 15-тина дни. Дано ти е полезно инфото!


Мерси  Peace
А децата в Равда не взимат ли кухня  Rolling Eyes, много странно  Rolling Eyes

Предполагам, че няма достатъчно деца за разкриване на кухня и затова.

# 4
  • Мнения: 27 524
Дони, както знаеш, и ние сме в Равда. Има ли тама магазин, в който да продават готови бурканчета? Ама не български? В Несебър поне не може да няма, нали, Медунке? Не ми се мъкнат стъкла от София  Stop

# 5
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Дони, както знаеш, и ние сме в Равда. Има ли тама магазин, в който да продават готови бурканчета? Ама не български? В Несебър поне не може да няма, нали, Медунке? Не ми се мъкнат стъкла от София  Stop


Аз ще мъкна за всеки случай, че знам ли там какво ще има или няма, щом нямат кухня, значи и не зареждат с разнообразни пюрета и т.н, а не ми се обикаля Несебър точно с тази цел, по-добре си се запаси  Peace или поне от Бургас вземи, така и така е по път за Равда  Grinning

# 6
  • В кошера...
  • Мнения: 527
Мами, това което мога да помогна :
Бурканчета готови няма. Мамите тук си намират подобни от хр. магазини. Налага се да намерите 6 такива или да ги купите от тук и да изядете съдържанието /моя дружка си купи за целта лютеница "Марко" - много е хубава между другото, но скъпичка - към 3лв.!!!/.Доста скъпо, ако ще е само за почивката. По-добре си носете. Детски магазини има в Равда за дрешки, но за пюрета не знам.Не съм влизала. Иначе в по-големите супермаркети има Ганчев и Хип със сигурност. Има един голям магазин точно на изхода на Равда за Несебър, но какво има там, незнам.

# 7
  • Мнения: 27 524
Благодаря ти.  Heart Eyes За по-сигурно тогава ще се запасим от Метро предварително  Grinning

# 8
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Мами, това което мога да помогна :
Бурканчета готови няма. Мамите тук си намират подобни от хр. магазини. Налага се да намерите 6 такива ...


Не разбрах за Равда ли става въпрос или за Несебър ? Мерси предварително  Hug

# 9
  • Мнения: 27 524
Несебър  Peace

Общи условия

Активация на акаунт