Гризе си ноктите

  • 571
  • 4
  •   1
Отговори
  • Бургас
  • Мнения: 5 897
от 5 дни махаме залъгалката, резнах я отпред след като я изриза и я предлагам само в краен случай, но сега постоянно ръцете и са в устата. Първо ми се стори, че си смуче пръста, но в последствие забелязах, че старателно си пили ноктите. Трудно ми е да и извадя ръцете от устата, а и нямам какво да и предложа в замяна. Изпада в истерии, тръшка се и нещата стават още по-сериозни. Сега пробвам, ако е в малко по-добро настроение да и обяснявам, че така ноктите и стават грозни, а и тя изглежда грозна, правя намръщени муцки и викам Пуууу, грозна (което и тя вече доста смешно повтаря с мен), Като видим мравка и казвам, че като си яде ноктите и бубата ще и врезе в корема, тя се смее и за кратко забравя за това. Кажете има ли лек, с какво да и намажа ноктите за да спре да го прави преди положението да е излязло от кнтрол? Чувала съм за люто, но какво? А има ли горчев лак за нокти специлано против гризане или просто си внушавам, че съм срещала някъде такова нещо newsm78

# 1
  • Мнения: 1 278
а и нямам какво да и предложа в замяна

Ами, купи й нова залъгалка и й я предложи

# 2
  • Някъде в търсене ............
  • Мнения: 920
Има един лак, той горчи когато си гризе ноктите,   но при нас нямаше ефект. Преди 3 седмици и показах увеличена снимка на микроб(ужасна беше) от тогава аз режа нокти?! Не ми се беше случвало една година...Преди това пробвах с люти чушки, бой през ръцете никакъв ефект. Ако е достатъчно голяма потърси снимки на бацили микроби може да помогне. Успех  bouquet

# 3
  • София
  • Мнения: 6 145
Аз от седмица вече мажа с Daum-Exol (не съм сигурна, че така се пише, но е в стаята в, която спи в момента). Ефект имаше от първото намазване, а и засега си предлага сама пръстите да ги мажа.  Аз мажа, защото си смуче палците, но мазилото е и за гризане на нокти и кожички. Но съм убедена, че е още малка и и трябва заместител. За съжаление залъгалка не иска (а ползваше до 6-ти месец), засега върши работа шише с вода. Ти защо не пробваш с близалки например.

# 4
  • Мнения: 28
аз съм купувала за себе си горчив лак за нокти-безцветен на ORIFLAME.Само,че след няколко измивания на ръцете горчивия вкус почти изчезва.При мен нямаше ефект,но аз съм безнадежден случай.Гриза си ноктите от 15години.Дано при вас има успех като сега започва

Общи условия

Активация на акаунт