Резултати от избелващата паста за зъби

  • 4 629
  • 82
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 806
Момичета, преди време мина темата за избелващата паста за зъби ... Е не мога да се сетя за името.
Аз си купих и я ползвам вече две седмици, както е записано - два пъти днвено върху суха четка за зъби.

Засега, обаче видим резутат нямам.

При вас как е?

П.С. Вярно е, че пия много кафе дневно. Също и пуша доста. Може би затова няма резултат...

# 1
  • Мнения: 4 806
доста дами писаха в онази тема (Елгидиум се казваше пастата, сега се сетих), а никой не се отчита тук.

# 2
  • Мнения: 522
Аз мия веднъж на ден с Елгидиум, защото ползвам и друга паста.Ефект при мен има, е не е кой знае какво, но все пак аз не спазвам точно указанията.

# 3
  • Мнения: 151
И аз купих пастата. Доволна съм определено има ефект.

# 4
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 330
Аз тази тема май съм я пропуснала. Моля, ще пуснете ли снимка на пастата, да я видя.  И след време да правя  newsm62 без притеснение Simple Smile.

# 5
  • Мнения: 4 806
да си призная, не знам как се пускат линкове. МОга словесно да опиша = опаковката е бяла, има тънки тъмно сини кантове. С големи, пак тъмно сини, букви пише  E L G I D I U M.
цената е над 5 лева. Продава се по аптеките

# 6
  • Мнения: 5 313
Ето темата за пастата:

  http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=97431.0


Аз я използвам от около десет дена и при мен има ефект.

# 7
  • Мнения: 723
Момичета, преди време мина темата за избелващата паста за зъби ... Е не мога да се сетя за името.
Аз си купих и я ползвам вече две седмици, както е записано - два пъти днвено върху суха четка за зъби.

Засега, обаче видим резутат нямам.

При вас как е?

П.С. Вярно е, че пия много кафе дневно. Също и пуша доста. Може би затова няма резултат...

Аз също пия много кафе и пуша доста. При мен ефект обаче имаше - още на първата седмица (даже дни), но тогава я ползвах заедно с избелващ гел на същата фирма (към 8лв. е). А иначе я ползвам вече от половин година, и не се избелиха повече отколкото първия месец, но пък не пожълтяват от кафе и цигари, а и не ми се лепи храна. Консултирай се със стоматолога си - може за теб нещо друго да е по-добро!  Peace

# 8
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 037
И аз пуша и пия кафета, но не ползвам нищо специално. От няколко години ползвам единствено Колгейт, като наблягам на избелващите. Всички ми казват, че зъбите ми са супер бели  bowuu Та мисълта ми е, че може пък да зависи от самите зъби, затова при едни да има ефект, при други- не  newsm78. Както е и с всичко друго, впрочем  Peace

# 9
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 330
Аз благодаря  smile3525за инфото и линка. Ще си я купя и след време /надявам се малко/ ще се похваля с резултати.

# 10
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 784
Още на 2 ден имаше видим резултат, на  3-4 ден - още по. Сега (9-10 комай) дена по-късно зъбите са ми бели почти като преди, е, ако не чак - то поне видимо по-бели от по-рано. Аз доволен. Пия доста кафе и прочие оцветяващи субстанции ползвам.
На мъжът ми му се поизбелиха не само зъбите, но и петната и зъбният камък намаляха.
Пастата е чудесна.
Гелът е новост за мен - как се ползва?

# 11
  • Мнения: 5 103
На мене не ми се събира плака откогато ползвам пастата, незнам дали са ми по-бели зъбите:)
Вие как я ползвате на суха четка ли?? И спазвате ли нещо друго от инструкциите??
А и какъв е този гел?????????????

# 12
  • Мнения: 723
Гелът е новост за мен - как се ползва?
А и какъв е този гел?????????????

Гелът е в шишенце, син е на цвят и като гел-вода за уста. Струва около 8лв (стига за около 7-10дни), ползва се преди или след (по-добре след) миене на зъбите с пастата, като се жабурка с него около 30сек. Ефектът е по-бърз и силен, отколкото само с паста, гелът не е неприятен на вкус, освежава страхотно и премахва плака, не залепват храни (когато го ползвах и пуканки не ми се задържаха по зъбите). Много е подходящ след почистване на зъбен камък.  Peace

# 13
  • Мнения: 2 761
На мен ми стана интересно откъде е новината,4е избелва зъбите?!?

http://www.recipe.ru/docs/ls/index.php?filter=byabc&filter_p … &drugid=14521

# 14
  • Пловдив
  • Мнения: 926
На мен ми стана интересно откъде е новината,4е избелва зъбите?!?

http://www.recipe.ru/docs/ls/index.php?filter=byabc&filter_p … &drugid=14521
От там, че пастите са три вида и се коментира избелващата  Naughty

Общи условия

Активация на акаунт