Отговори
  • Мнения: 2 195
Кажете,мами какви документи са нужни,понеже аз няма да пътувам с тях?

# 1
  • След завоя в дясно
  • Мнения: 1 351
 newsm78  на първо време се сещам за пълномощно от теб, нотарялно заверено

# 2
  • Мнения: 2 195
Това трябва като излизаш от България,не като се прибираш  Rolling Eyes

# 3
  • След завоя в дясно
  • Мнения: 1 351
Упс аз си мислех, че с него и ще се прибере Mr. Green

# 4
  • Виена
  • Мнения: 725
Аз съм си ходила мн.пъти сама с малката и със самолет и с автобус и с кола,но от тук към БГ няма никакъв p-м.НИщо не му трябва.Само за навръщане трябва.

# 5
  • Мнения: 2 195
Аз съм си ходила мн.пъти сама с малката и със самолет и с автобус и с кола,но от тук към БГ няма никакъв p-м.НИщо не му трябва.Само за навръщане трябва.
И аз така мисля,нали го прибира в страната.Ама за всеки случай да питам  newsm78

# 6
  • Мнения: 5 183
Това трябва като излизаш от България,не като се прибираш  Rolling Eyes
Е така де, ама нали после ще се връщат ... или няма  newsm78

# 7
  • Мнения: 2 195
После ще се връщаме заедно.Аз заминавам след около 2 седмици.

# 8
  • Мнения: 5 183
Иха, супер! Блазе ви. Не съм си ходила от близо 3 години.
Мимка, ти се беше изгубила от форума пак за известно време, а сега и за БГ ще отпрашиш ... колко време планираш да си там?

# 9
  • Мнения: 2 195
Около месец,но първо имам мноооооооооооооооого важна работа да свърша тук.Дано да е успешно,ще се похваля!Те затова ме зарязват самичка,за да се справя по-добре,ама така ми е мъчно...Още не са тръгнали,а ми се ревеееееееееее  Cry С малкия не съм се разделяла никога  Sad

# 10
  • Мнения: X
не мисля че може да влезе сам с детето без пълномощно
през 2001 имах големи проблеми на летището - защо пътувам сама до БГ с детето, добре че мъжът ми ни чакаше там
така че по-добре с документ и до БГ

# 11
  • Мнения: 5 183
така ми е мъчно...Още не са тръгнали,а ми се ревеееееееееее  Cry С малкия не съм се разделяла никога  Sad

О, милата. И аз никога не съм се разделяла с Томи за пове4е от няколко 4аса. Напълно те разбирам, но в слу4ая трябва да се успокоиш и мобилоизираш, та да можеш да дадев 100 % от себе си, та да стане тази мноооооооооого важна работа  Praynig Peace

  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт