Около 30те- какво за лице?

  • 720
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7 474
Какъв крем за лице е добре да се ползва около 30те г.. ? Дали е време за крем против бръчки (за около очите или цялото лице), хидратиращ ли , подхранващ ли- какъв да е ? Чувала съм,че след 26-27г. вече трябва да се взимат профилактични мерки, ама дали е вярно. За сега нямам бръчки, но около очите започват да се появяват леки Tired Кажете какво ползвате? Как да спрем времето?

# 1
  • Мнения: 2 936
имаше такава тема преди няколко дни  Simple Smile
аз ползвам на Juvena околоочен и 24ч.за лице,а преди това използвах на Виши,мисля че е необходимо използването на козметика за лице нищо че все още нямаш бръчки  Peace

# 2
  • Мнения: 1 761

И аз съм малко преди 30,но още нямам бръчки.Не се пека на силно слънце без слънцезащитен крем за лицето и не ходя на солариум.И нося слънчеви очила,когато слънцето е силно.

Ти с какъв тип кожа си?Това, което за един тип е добре,за друг не е.

Аз бих ти препоръчала маска против бръчки, която се прави веднъж на 1-2 седмици.Разбива се белтък на сняг, намазва се на лицето и след 15-20 мин се изплаква със студена вода.

Ако рязко си свалила килограми, може леките бръчици да са се появили от това.

Колкото по-рано обаче започнеш с кремовете против бръчки, толкова по-рано ще се появят дълбоки бръчки.

Каквато и кожа да имаш, много добре действат компресите с лед или студена вода след баня- кожата се стяга и не се отпуска.

# 3
  • София
  • Мнения: 35 942
Кремовете не се използват за да се махнат бръчките, а за да се избегне или отложи във времето тяхната поява.
Отдавна е трябвало да започнете използването на крем. След 20 години тялото започва да остарява, много бавно, но движението е надоло , не нагоре.  Wink

# 4
  • Мнения: 655
Leo , преди око две седмици бях пуснала същата тема. Поразрови се малко и ще я намериш. Момичетата са дали много ценни съвети и мисля, че ще намериш много полезна информация.  Laughing

# 5
  • Мнения: 7 474
Leo , преди око две седмици бях пуснала същата тема. Поразрови се малко и ще я намериш. Момичетата са дали много ценни съвети и мисля, че ще намериш много полезна информация.  Laughing

Разбрах, ама дай жокер как е озаглавена или ключова дума?

# 6
  • Мнения: 7 474
Намерих я! Embarassed Embarassed

# 7
  • Мнения: 655

Приятно четене. Wink

# 8
  • Мнения: 1 883
И аз съм на 29г и до сега не бях ползвала нищо за лице , но реших и моя позната ми препоръча крем на Цептер - регенериращ ... и други бла бла работи . Засега съм доволна от него - кожата е някак си по мека и свежа  bouquet

# 9
# 10

Общи условия

Активация на акаунт