Крем масло след кола маска",фирмата е "Христина

  • 1 479
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 521
ползвали ли сте Крем масло след кола маска",фирмата е "Христина"?има ли ефект за забавяне на растежа на космите????и къде мога да го намеря?

# 1
  • София
  • Мнения: 35 942
ползвали ли сте Крем масло след кола маска",фирмата е "Христина"?има ли ефект за забавяне на растежа на космите????и къде мога да го намеря?
За ,,Христина", зная че внася готови неща и тук ги опаковат/някои от тях/
Ползвала съм антицелулитният крем с канела и имаше  ефект.
/не го ползвам вече, защото много ми мирише но определено има ефект/ Препоръчаха ми го едни Варненнки /а фирмата е софийска/ Party
Та може би и този крем да има ефект. Опитай?
Може да го намериш по аптеките.

# 2
  • Мнения: 521
а може ли някоя варненка да ме насочи в коя аптека продават продукти на христина?

# 3
  • София
  • Мнения: 35 942
а може ли някоя варненка да ме насочи в коя аптека продават продукти на христина?

Ако никой не откликне на молбата ти , ето номер на фирмата, може да попиташ къде във Варна да го търсиш.
тел. 951-51-64 /София/
Номера го има на етикета, от там го взех. Wink
Кажи после дали действа крема  Grinning

# 4
  • Мнения: 521
мерси.ако никой не отговори ще се обадя

# 5
  • Мнения: 1 063
Ето тук имаше подобна тема, дано ти свърши работа: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=89754.msg1573930#msg1573930

# 6
  • Мнения: 13 512
а може ли някоя варненка да ме насочи в коя аптека продават продукти на христина?

Видях маски на Христина в една дрогерия между Червения и Чаталджа.От страната на Общината се пада като се тръгне от Чаталджа. След офиса на Мтел, по едни стълби се качва. Там са няколко магазина, единия от тях е Здраве или нещо подобно.

Общи условия

Активация на акаунт