малко помощ

  • 356
  • 3
  •   1
Отговори
  • на пистата
  • Мнения: 5 827
здравейте мами, за първи път влизам тук ,защото одавна спрях да кърмя Simple Smileно имам въпрос който вълнува снаха ми която роди преди 10 дни. може ли по мъничко кафенце на ден по време на кърмене и ако може кое е по слабичко за ди си купи?

# 1
  • Мнения: 3 760
Повечето кърмачки тук си пийват по малко кафенце, но то си зависи от бебето. Моята получава/ше зверски колики комбинирани с невъзможност да заспи доста време - очаквано лоша комбинация  Mr. Green Така че снаха ти да пробва пък да прецени. За марка слабо кафе не се сещам - по-скоро е въпрос на приготовление - тя вероятно си знае от какво кафе не се оцъкля.
Да ти е  живо и здраво племенничето (?). А на нея - дълго и щастливо кърмене   bouquet

# 2
  • Мнения: 271
И при мен кафето предизвикваше адски колики на беба, затова се отказах от него докато малката не стана на 5-6 месеца и коликите(те късно ни изоставиха) не спряха. Сега продължавам да кърмя, но пия по едно кафе на ден. Не съм забелязала да и въздейства по определен начин.

# 3
  • Мнения: 2 220
Трябва да пробва, на всяко бебе му действа различно. На сина ми, например, му действаше цял ден, дори и да беше безкофеиново. Аз много обичам кафе, но при това положение се въздържах. Сега вече е голям, а и го кърмя по-рядко и пия всеки ден.

Общи условия

Активация на акаунт