Раничко ли ще ни е за море?

  • 835
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 296
много ми се иска да заведем бебко на море това лято, ама ще сме на 6 месеца през август , та много се чудим.Дайте акъл Laughing

# 1
  • Мнения: 3 153
Няма проблеми да отидете! Миналата година бяхме с Иво, когато беше на 8 мес. и му се отрази великолепно! Имаше бебета (естествено, предимно на чужденци) на по 2-3 месеца и плажуваха наред с родителите си!

# 2
  • Мнения: 5 622

 И аз бях забелязала на Златни пясъци миналото лято, че чужденците си бяха с бебетата и нямаше проблем. Естествено се изисква да имаш плажно мляко(бебешко) с висок фактор, шапки, подходящи дрехи за детето, плажен чадър..И също , а може би и най-важно, да се ходи на плаж рано сутрин, или следобеда, след 16 часа, за да се избегне прегряването на детето, или още по-лошо изгарянето   Rolling Eyes

Като спазвате тези прости правила, съм сигурна, че всичко ще е ОК и ще си изкарате страхотно! Не лишавайте себе си, аи детето от тези преживявания  Wink

# 3
  • София
  • Мнения: 39 718
Не сте малки. Стига да разполагаш с всички необходими условия.
Една приятелка ходила с дъщеря си, когато малкото било на 3м. Майка й гледа бебето, те с мъжа си по плажове. Само на 3 часа се прибира, че да кърми Simple Smile

# 4
  • Мнения: 523
Отивайте:)) стига да нямате някакви здравословни проблеми.
Дани, синът ми, беше на 5 месеца и малко когато го заведохме на море и изкарахме страхотно Mr. Green най-лесното ни море ххехе, още не пълзеше, не ходеше, кърмех го... направо си беше песен Hug Разбира се Дани си вървеше със собствен чадър, бебешкия шезлонг, най-високия фактор слънцезащитен крем и много течности, а да и яко кърпички и мазила против комари! Кърмех си го и на плажа и по кръчмите вечер Mr. Green детето така сладко си спеше на плажа, може би от шума на вълните. Абе с една дума, ние поне нямахме никави проблеми. Дано и тази година да е така Praynig
Приятно изкарване Hug

# 5
  • Мнения: 583
и аз подкрепям. ние ходихме с бебка на 7 месеца. купих и надуваемо басейнче  да се кисне, а не и спестявах и топене в морската вода, слагах я на брега ,малките вълнички я обливаха и тя се кефеше. важни са чадър, слънцезащитни мазила, спазване на разумните часове за плаж и няма проблем Hug

# 6
  • Мнения: 2 214
Тук съм писала мнения по въпроса и съм сложила снимки с бебока Sunglasses
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=102018.0

Общи условия

Активация на акаунт