Деклариране на доходи,подлежат ли на проверка

  • 935
  • 3
  •   1
Отговори
Моля за помощ!Може ли някой да ми отговори дали доходите,които се декларират,подлежат на проверка.Аз и съпругът ми започнахме процедурата по осиновяване и едно от нещата,което ни притеснява е именно това.

# 1
Проучването включва минимум четири срещи в рамките на 3 месеца. Всяка среща е с времетраене от 50 да 70 минути. По време на тези срещи, социалният работник цели да получи повече информация за Вас и семейството ви, за да може да подготви доклад относно годността  да осиновите дете.
Какво включва доклада, може да видите образец - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=96672.0
За да събере тази информация, социалният работник посещава домът на кандидат-осиновителите, провежда разговори със съжителстващи лица, семейството и препоръчителите.
Всяка информация подлежи на проверка. Не е във ваш интерес да я криете. Може да се изиска справка от НОИ или да се проведе среща с работодателя ако соц.работник прецени, че има нужда от това.

# 2
Не подлежат на проверка. Вие представяте служебни бележки за доходите от местоработата.

# 3
Благодаря ти Гост11

Общи условия

Активация на акаунт