Зъбобол и бременност

  • 665
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 768
Здравейте,моми4ета.

От два дена ме боли ужасно един zъб и направо не zнам какво да правя.Едва утре 6е съм на доктор,но и много се притеснявам,понеже съм бременна в трети месец и ме е страх да не болките ми да навредят на бебето.Предполагам,4е zъба ми трябва да се иЗвади,понеже май под него,има друг,който напира да иЗлеЗе,а няма място.
Може ли да ме посъветвате какво би ме облек4ило поне до утре.Направо съм като бита с 4ук.
За всеки съвет 6е съм много благодарна.
До скоро Praynig

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 23 605
Тъй като не си в Бг....... иначе щях да ти кажа да ходиш да търсиш зъболекар, който работи и в неделя........ Щото лекаря какво ще ти помогне?!
Можеш да пробваш кое ще ти помогне - компрес със лед или топъл компрес на мястото на зъба отвън.

# 2
  • Мнения: 638
Vessito на мен преди месец ми ни4аха 2 мъдреци,да не ти разправям какъв ад преживях,при това мъжът ми бе командировка 5 дни SadКо6мар.Видях 4е и ти си в Германия.....на мен помагна Paracitamol,hap4eta sa,noseh si gi ot BG,moqt li4en lekar в БГ каза 4е мога да ги пия,е по 1 на ден ,но помага малко.Взех си и вода за венците и ми изпратиха смрадлика,не зная оба4е дали тук я има,маи не.И аз се тревожех дали болката 6те влияе на бебето и о6те не сам полу4ила отговор,но дано не!Аз съм в петия месец и вси4ко до тук върви добре с бебо,като изклю4им факта 4е не можаха да ми дадът застраховка и 6те се прибирам да раждам в БГ.Ти къде 6те ражда6,при кой лекар ходи6 тук и доволна ли си от него?
Е,дано болките минат скоро,но съм 4ула 4е неможело да се слага упойка на бременна,влияе на бебето-в слу4ай ако ти се вади зъба де.
Леко бременеене!
Пи6ете!

Общи условия

Активация на акаунт