Надуваемите пълзалки-опасност!

  • 1 482
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 214
Вчера Мирела падна по въжените стълби на надуваемата пързалка.Няма да влизам в подробности как стана , но щеше да се случи нещо ужасно.Падна от най-високото и се превъртя няколко пъти.Виждах как главичката и се изкривява всеки път и направо ми побеля косата.Не ми се мисли какво можеше да се случи.В крайна сметка се отърва само с уплаха , одраскване на слепоочието и синина на челото.Аз не бях на себе си цялата треперех и като си тръгнахме я гушнах и се разплаках.Повече няма да я водя на тези пързалки.Много внимавайте ако водите децата си там!

# 1
  • Мнения: 7 474
В южния парк има една такава малоумна пързалка #Cussing out. Стълбите(въжени) са отзад и така е направено,че ако някое дете се изпусне и падне-пада направо на асфалта ooooh! Не я пускам там  Naughty

Добре,че ви няма нищо Praynig

# 2
  • Мнения: 2 818
Миналата година я водихме на такава, но баща й беше долу, а аз на пързалката барабар с децата Mr. Green
Но затова пък лятото искаше на една много малка и се претъркаля назад по въжената стълба и от което аз много се уплаших.

# 3
  • София
  • Мнения: 1 444
Слава богу, че сте се отървали с малко!!! Ужас, как могат да правят така опасни за децата съоръжения, нали уж трябва да се премисли, пресметнат разстояния и т.н. в случай, че падне детето и какво ли още не. Би трябвало първо да има комисия, която да прецени и одобри всяко едно съоръжение за деца, но явно тук при нас не се набляга толкова на безопасността. Извадили сте късмет, дано само детето не получи страх от всякакви подобни детски кътове, дано не и се отрази на психиката, стискам палци.  bouquet

# 4
  • София
  • Мнения: 39 757
На надуваеми замъци и пързалки, които не ми харесат, не пускам Дияна. МИналата година имаше огромен надуваем замък с пързалка пред НДК. Дияна такъв рев изрева да се качала, но мен ме беше страх.
По-миналото лято като бяхме на гости на свеки заведохме Дияна в гоклям детски кът. На пързалката я пуснахме с придружител, братовчедката на мъж ми Simple Smile Нищо, че девойката е на 26г... тичаше след Дияна Simple Smile

Добре, че само с уплаха сте минали.

# 5
  • Bristol
  • Мнения: 9 363
Не всички подобни забавления са подходящи за малки деца. За съжаление собствениците гледат да приберат парите и не слагат възрастови ограничения.
Добре, че сте се отървали леко  Hug

# 6
  • Мнения: 1 671
Освен, че са опасни, вътре в тези надуваеми замъци, пързалки и къщички може да се задуши човек

Пак малкият дявол е бил при вас

# 7
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Добре, че сте се разминали с уплаха и драскотини.
Аз не бях се замисляла за тези пързалки и замъци.....

# 8
  • Мнения: 5 877
Ужас. Ането умира да се качва по надуваеми замъци, засега по въжените стълби не напира да се катери (не умее), но пък ме е страх да не падне някое дете отгоре й, както се засилват.

# 9
  • Мнения: 1 113
Ужас! Добре, че сте се оттървали само с уплаха! Hug
Лилия обожава тези пързалки и като я гледам как се катери умирам от страх.

# 10
  • Мнения: 22 840
Мен винаги ме е страх от тези надуваемте.Имам чувството,че големите ще стъпчат и смачкат малките.Пък и какви салта правят вътре,все си мисля,че ще си изпочупят вратовете.Гледам да ги заобикаляме отдалеч,като ги видим.

# 11
  • Мнения: 836
Добре, че сте минали само с уплаха!И аз настръхвам като видя какво става по тези пързалки, има едни много големи! Миналата година, на тази пред НДК децата така отскачаха, че не искам да ви казвам какво съм си представяла, че може да стане! А сина ми веднъж се спусна и целия беше ожулен-по гърба, ръцете, краката... Shocked Опасни са! #2gunfire

# 12
  • София
  • Мнения: 39 757
Миналата година, на тази пред НДК децата така отскачаха
За големия замък ли говориш? Аз тогава категорично отказах да пусна Дияна там. Тя много мрънкаше, но се разбрахме. Видя ми се доста опасно. Пък и имаше много големи деца. А децата когато играят обикновено не се съобразяват с по-малките.

# 13
  • София
  • Мнения: 625
Добре че сте се разминал Praynig
Обаче аз нещо не се сещам за какви пързалки говорите newsm78

# 14
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
По начина, по който ти описваш, миналата година видях как едно дете падна на врата си. Милото изпищя и след като го взеха не можеше да си мръдне главичката. Собствениците веднага изгониха другите деца и изпуснаха пързалката. Много са опасни наистина. Моят син след 5годишна възраст му позволих да се качи и то на надуваем замък.

Общи условия

Активация на акаунт