Препоръчайте ми педиатър в Хаджи Димитър

  • 1 648
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 867
Момичета скоро се преместихме в Хаджи Димитър и нямам впечатления от поликлиниката нито познавам лекари. Дори мойто джи-пи не съм си го сменяла от Младост. Но за малката ми се ще да е наблизо.
Също иска ми се да е някой по-млад, със съвременни виждания и да не си изключва телефона.
Ще съм много благодарна ако ми помогнете с избора  bouquet

# 1
  • Мнения: 144
Здравей,ние живеем в Хаджи Димитър и съответно и тук ни е джипито.Ние сме при д-р Валентина  Маринова.Това което увам от майките тук е,че са добри джипита д-р Сепаревска,д-рАрсова,д-рСаздова.Успех в избора.

# 2
  • Мнения: 37
Здравей,ние сме при Д-р Дръжков и сме много доволни.Кабинета му е на гърба на 55 блок-/работи със здравната каса/.

# 3
  • Мнения: 867
Благодаря ви за бързите отговори

# 4
д-р Андонова,много е добра няма да съжаляваш

# 5
  • Мнения: 1 925
Ами какво да ви кажа, аз ще пропоръчам моя - др.Дръжков. Под моя искам да кажа, че аз ходя при него от малка и все още ходя, Blush  живот и здраве да стане бебе тази година, Praynig после ще е педиатър и на бебето ми. Добър е и следи новостите. Имаше една издънка с мен миналата година, направих бъбречна криза, до сега не бях правила и не знаех какво ми има, не ми назначи никакви изследвания, което доведе до по-тежко положение, но за 15 години и кусур си е ок. Дава направления и болнични   Peace

# 6
  • Мнения: 867
Мисля тази седмица да ги обиколя тези които препоръчахте и който ми допадне ще реша.

Stra4iatela, ами този Дръжков вдига ли си телефона примерно, ако му звъннеш за нещо? Иска ми се лекарят който да избера да не си изключи телефона примерно в 5 часа и аз да се чудя какво да правя ако изникне нещо. Защото с бебе предполагам че ще има доста шашкащи ситуации.

Също се чудех, мамите дали сте наясно кога точно идва лекарят вкъщи, защото мислех, че на изписването, обаче сега пък една моя позната ми каза че до няколко дена

# 7
  • Мнения: 1 925
синео4ка_ , о да вдига си го тел-а... поне като се е налагало и за мен и за брат ми е идвал вкъщи. Спомням си за брат ми като малък имаше много тежка алергия с гърчове и идваше веднага като му звъннехме. Много е любезен и винаги ти отговаря, колкото и тъпи въпроси да задаваш  Peace Доста майки ходят при него и не е от моткащите се, сестарата също е много любезна  Peace

# 8
Здрасти Синеочке!

И на мен ми предстои да избирам лекар за малчуганите в района. Успя ли да намериш читав педиатър? Кажи какво в крайна сметка си избрала и какви са ти впечатленията.

Благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт