Някои пътувал ли е с ЛОТ/ полските авиолинии/?

  • 2 085
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 959
Момичета, използвали ли сте ЛОТ за трансатлантически полети? Как са в сравнение с Луфтханза или British Airways? Дават относително по- ниски цени, но незнам как е пътуването с тях ? newsm78

# 1
  • Мнения: 210
Калида ние пьтувахме с ЛОТ,като идвахме в Канада,но тьй като това ми беше пьрвото пьтуване сьс самолет намога да ги сравня с другите компании.Храната не е лоша ама порциите им са като за деца,иначе непрекьснато минават и предлагат вода,безалкохолно или сок.Чувала сьм, че Луфтханза и Бритиш Еруейс са по добри.

# 2
  • Мнения: 2 959
Кивито, благодаря Ти!  HugДано и други мами кажат впечатленията си. Praynig Незнам дали си заслужава да се прави компромис пари / качество на пътуването? newsm78

# 3
Privet Kalida

Ot opita na tatko i majka (edinija patuva sas LOT dr. sas cheshkite) - NENAMIRAT NIKKAVA RAZLIKA!!! A sa patuvalli predi tova i s Lufthanza i AIrfrance i British ... Ralzikata e poveche ot $200. Taj che ako az trjabvashe da rehsavam , shtajh da si vzema njakoija dr. biskvita , no pod-bre da spend-na tija 200 dolara v BG otkolkoto da gi dam na "famous" airline Simple Smile

Upseh v izbora Simple Smile

# 4
  • Мнения: 1 370
Кали и аз съм пътувала с ЛОТ. Много съм доволна. Обслужването беше на много добро ниво, цените на билетите им са ефтини и престоя във Варшава им е малък

# 5
  • Мнения: 74
Кивито, благодаря Ти!  HugДано и други мами кажат впечатленията си. Praynig Незнам дали си заслужава да се прави компромис пари / качество на пътуването? newsm78

Разбира се,Че си заслужава,особено от към финансовата страна.Аз също ще летя с тях след 3 месеца и за мен ,тати и бебо билетите струват 170 лири. ЗА бебо smile3504 билета е 4 лири,а на България Еър ми струва 70. smile3515 smile3515 smile3511Ние ще летим до Полша.А ти до България ли ще летиш??? Wink

# 6
  • Мнения: 3 423
Летях с тях преди години, когато Балкан беше във фалит.
Стана така, че самолетът от Полша закъсня и впоследствие си изпуснах връзката за Германия. Както и да е, пиx едно кафе на летището във Варшава, метнаха ме на един самолет за Frankfurt, а после с Lufthansa долетях до заветната крайна цел. То не беше пътуване, то не беше чудо. Но багажът не ми се беше изгубил, а и си се прибрах у дома здрава и читава. Друго не помня, явно са безлични откъм сървис.

# 7
  • Мнения: 5 475
И аз съм пътувала преди няколко години с тях за САЩ.Нямам оплаквания като ниво на обслужване.  Peace

# 8
  • Мнения: 2 959
Момичета, много Ви благодаря за информацията! Златен е този форум! Hug

# 9
  • Мнения: 7 605
Калидка,

мой опит се баzира върху пътуване от Германия преz ВарШава до София и zаклю4ението ми е, "никога пак"  #Cussing out  Реzервирах билети zа Коледа преz м. август и 2 дена по късно си полу4их билетите. Съвсем слу4айно раzбрах в денят преди пътуването (гледайки раzписанието на летиЩето), 4е мой полет до ВарШава не съЩествува. Явно с влиzането в сила на zимното раzписание е имало промяна, и те просто са zабравили да ме прехвърлят на друг полет и да ме иzвестят. Раzбира се, 3 дена преди Коледа е мисия невъzможна, да си намериШ друг полет.... Не можеШ да си представиШ колко телефони съм въртяла, 4ак до ПолШа, и накрая ме превхърлиха на друг полет, но от друг град до ВарШава. Ходих с влак до тоzи град а те не ми платиха билета, никакво обеzЩетение не полу4их, дори едно иzвинение нямаШе. Такъв непрофесионалиzъм се среЩа рядко....  Sad

# 10
  • Bristol
  • Мнения: 9 358
Само за Европа имам впечатление от тях. Летях веднъж и нямам оплаквания. Полетът Лондон-Варшава закъсня и бяха задържали полета Варшава-София заради това  Mr. Green Е, как да се оплача!
Между другото имаха полети и през Краков за София.

# 11
  • Мнения: 369
Малко по-късно, но и аз се включвам. Ние сме много доволни от тях. Това лято пак с ЛОТ ще летим до Бг.  Peace Дано не развалят хубавите впечатления  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт