moge li da se zabremenee vednaga sled zikal

  • 2 325
  • 19
  •   1
Отговори
zdraveite mnogo sam obarkana i iskam da mi pomognete !!!Moge li da se zabremenee vednaga sled zikal. :thinking:BLAGODARIA VI newsm78

# 1
  • Мнения: 1 950
Ами ако тогава ти е овулацията, или плувците на партньора ти са супер издържливи може и да може.
Случаи има всякакви. Изключения от общите правила също.

Пожелавам ти да е това, което искаш.  bouquet

# 2
  • Мнения: 10 982
Всичко може  Wink
Успех!

# 3
  • Мнения: 14 654
по принцип е малко е вероятно,но е възможно.и по време на цикъл също може да се забременее

# 4
  • Мнения: 2 120
Чувала съм, че може, въпреки, че противоречи на теорията, но....

# 5
# 6
  • Мнения: 2 825
Защо да е малко вероятно???
При кратък цикъл, овулацията може да е на 8-9 ден, което реално е веднага след цикъл  Simple Smile
А в комбинация с добри и здрави плувци, мисля шанса за бременност е доста голям  Simple Smile
Арра, стискам палци  Hug

Последна редакция: пн, 22 май 2006, 12:27 от clara

# 7
oh, blagodaria ti clara  love001.i az si stiskam palci !!imam chuvstvo che sam bremenna. M triabva da mi doide vseki moment no......leko me naboliavaha vchera gardite a dnes niamam i pomen ot bolki ,imam bialo techenie koeto predi niamah:chef:, niakakvo vatreshno chuvstvo me e obzelo Heart Eyes

# 8
  • Мнения: 20
Аз така след цикъл два пъти забременях, а цикълът ми беше на 38 дена.

# 9
g.antoaneta mnogo me ukoragi!!! newsm18....sega mi ostava samo da se nadiavam Thinking

# 10
Arra,zashto ne napravish test?Ili si izmervai Bt sledvashtite nqkolko dni-ako temperaturata ti e visoka(po princip nad 37°),znache shte si imame oshte edno  ylinfant vuv forumcheto.Chakame rezultati:)

# 11
  • Мнения: 3 154
А вие защо не пишете на кирилица? Mr. Green
Използвайте КРЕДОР за целта (горе до бутончето изход).

# 12
здравеите на всички!!!! ще се "поуча' от сънчи-пънчи за писането, но ми е за парви път  и не знаех от къде да си сменя буквите newsm78!!  Ralito нещо сам се отчаяла от тия тестове и някак им нямам вяра, а температурата вече не е ли касно за мерене след като досега не сам мерила!! Praynig
 хубав ден засега  от мен !! Hug

# 13
  • Мнения: 5 313
Има такава вероятност,макар и малка.Успех. Peace

# 14
  • Бургас и някъде на изток в Лондон
  • Мнения: 147
Не е проблем да забременееш веднага след цикъл.Няколко пъти ми се е случвало след цикъл да ходя на гинеколог и той винаги ми е казвал ,че ако искам да забременея това е момента.Говоря за първите дни след като се изчистя а другата истина е че така и забременях   Hug  Blush Успех               

Общи условия

Активация на акаунт