Слънцезащитни кремове за деца

  • 1 719
  • 24
  •   1
Отговори
  • Мнения: 132
Мили мами, споделете с какво ще мажете дечицата защото слънцето е вече доста силно. Аз се притеснявам, че сега като събуем дългите панталони и като оголим ръчички и раменца веднага ще изгорим. Искам да взема някакво кремче, а не плажно мляко.

# 1
  • Мнения: 5 299
Аз тази година за първи път Ще купувам такова кремче. Мисля да взема на чИКО. Досега не съм я мазала с ниЩо, тук отдавна започнаха жегите, и малката е с доста тен, но тези дни Ще взема непременно.

# 2
  • Мнения: 378
Взех на Бюбхен - 30 фактор, но на мен и останалата козметика ми е на Бюбхен - и аз съм много доволна.....
за пръв път го намазах вчера Simple Smile

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 404
Взех на Мустела, 50 фактор, мажа я вече от 3-4 дни, макар че съм чувала, че бебче до 1 годинка не се препоръчва да се маже с нищо. Но пък слънцето е толкова силно и въпреки че никога не я излагам директно, пак се страхувам да не изгори.

# 4
  • У дома, при моето семейство
  • Мнения: 648
И миналата и тази година ползвам LA ROCHE-POSAY 40 SPF, доволна съм. Миналата година малката дори не потъмня, въпреки и че на море я водихме. Обилно мазане и си остана беличка.

# 5
  • Мнения: 1 425
И миналата и тази година ползвам LA ROCHE-POSAY 40 SPF, доволна съм. Миналата година малката дори не потъмня, въпреки и че на море я водихме. Обилно мазане и си остана беличка.
И при нас стана така.Синът ми си остана бял като сирене въпреки че ходихме на плаж.Аз мажа със ВИШИ-50 фактор от миналата година ,но мисля тази година малко да намаля фактора ,че момченцето ми да хване малко тен!  bouquet

# 6
Клоран  30 фактор.Много е добър.

# 7
  • София
  • Мнения: 2 426
Аз сина си го мажа с Бюбхен той е на 4 години, но да питам дали трябва да се използват слънцезащитни кремове за бебета,малката ми е на 3 месеца?

# 8
  • Мнения: 1 645
Bio Derma  40 фактор - с минерален филтър.
Лесно се нанася, не е мазен и много бързо попива.

# 9
  • Мнения: 2 255
От миналото лято мажа Калоян с  Дейлонг - 25 фактор  thumbsup много съм доволна .... никакви поражения при 2 морета и всекидневни разходки на слънце цяло лято  Joy

# 10
  • Мнения: 7 106
Виши - 30 фактор за ежедневието и 60 за морето и плажа. Дъщеря ми е с много бяла и нежна кожа и миналото лято при тази комбинация не сме имали никакви грижи.

# 11
  • Мнения: 65
аз взех Нивеа 50 фактор, а миналата година ползвах пак Нивеа бебешкото кремче фактор 30

# 12
  • Мнения: 57
Аз четох, че за деца под една годинка кремовете трябва да са с микропигменти и му взех на Бюбхен, фактор 30 и засега съм доволна.

# 13
  • Мнения: 968
Аз взех на ЧИко 50-ти фактор. Днес я намазах за първи път. Поне не се изрина, за другото ще видим по-нататък Wink

# 14
Здравейте,
нас лекарката ни препоръча Дейлонг 40 Ф, за да не напвари слънчева алергия, каза, че бил мн добър, аз го мажа от 3 дни всяка сутрин. Миналата година на морето го мазах с Бюбхен, но фактора не си го спомням и останах много доволна. На 2г и 7 месеца сме

Общи условия

Активация на акаунт