Teмпература и извеждане в жегите?

  • 1 011
  • 20
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 6 743
Извинявам се ако темата е дискутирана, но честно казано ми е толкова скапано, че не търсих  Embarassed
Малкият ми е с висока температура от вчера.Няма друго, само температурата  Sad
Та въпросът ми е извеждате ли децата си когато са с температура , а навън е ЖЕГА???
Че аз нещо не смея - имам чувство, че съвсем ще прегрее  Sad

# 1
  • Мнения: 8 917
Извинявам се ако темата е дискутирана, но честно казано ми е толкова скапано, че не търсих  Embarassed
Малкият ми е с висока температура от вчера.Няма друго, само температурата  Sad
Та въпросът ми е извеждате ли децата си когато са с температура , а навън е ЖЕГА???
Че аз нещо не смея - имам чувство, че съвсем ще прегрее  Sad
Според мен трябва да е на хладничко и лично аз не бих я извела ако има Т и навън е жега. Peace Бързо да се оправя мъника  bouquet

# 2
  • Мнения: 6 315
Не го извеждам когато има Т изобщо.

Бързо оздравяване!

# 3
  • Мнения: 14 654
не го извеждам навън когато е с Т,даже да не е жега,защото на него му е вкиснато,само хленчи и се влачи.по-често къпане в банята и повече течности.ако детето не е унило-може навън но на сенчица

# 4
  • Мнения: 4 806
не би ме спряла спряла Т, за да изведа детенцето си, но не и в жега.
Боледувала съм с висока температура в средата на юни. Е няма такъв вирус през зимата. Ужесно гадно е, по - непоносима е, потколкото в студено време. Вероятно няма с какво да му навреди, но дали ще му е комфортно?

# 5
  • Мнения: 4 978
Аз не бих извела също, навън си е доста горещо вече, особено м/у 12 и 4.
Дано бързо се оправите!

# 6
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Само знам, че когато много свалиш температурата...организма я покачва, затова не трабва да се обтрива тялото със студена вода, а с хладка......... но незнам дали ако е на горещо, организма сваля температурата  newsm78

# 7
  • Мнения: 3 760
Аз не бих!
(Не, че това е въпросът ти, де  Wink)

# 8
  • Мнения: 388
И аз не бих го извела в най-голямата жега,изчакай към следобните часове и ако не е много кисел и не му е много висока температурата,можеш да го изведеш за 1/2-1 час.

# 9
  • Мнения: 2 609
И аз не бих го извела в най-голямата жега,изчакай към следобните часове............

Така мисля и аз. Peace

# 10
  • Sofia
  • Мнения: 1 433
Не го извеждам при темп...Забалязала съм по себе си, че когато съм с температура ми е доста терсене навън..затова. Но когато спадне дори да е болен си го извеждам, имаме хубав двор и тераса, гледам много много обаче с деца да не го събирам. Бързо оздравяване  bouquet

# 11
  • Мнения: 545
Извинявам се ако темата е дискутирана, но честно казано ми е толкова скапано, че не търсих  Embarassed
Малкият ми е с висока температура от вчера.Няма друго, само температурата  Sad
Та въпросът ми е извеждате ли децата си когато са с температура , а навън е ЖЕГА???
Че аз нещо не смея - имам чувство, че съвсем ще прегрее  Sad

Когато беше на около 8 месеца и нашия син ей така вдигна температура (месец юли, август - жега от всякъде). Оказа се, че е от зъбите, така че не можеше да се направи нещо особено, освен да се дава сироп за сваляне или свещички. Обтривах му ръчичките и краченцата с хладка вода и го държах на хладно. Разходки с дете, дето от температурата му е криво и затова постоянно хленчи, никога не съм правила.

# 12
  • Мнения: 2 040
Ако навън е жега и детето е с темпер. - НЕ  Naughty

# 13
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
По добре, не, в тези жеги на здрав човек не му е комфортно та камо ли болен, по добре вечер към 19ч., когато е по-хладно

# 14
  • София
  • Мнения: 6 743
Много благодаря момичета.И аз не съм извеждала.Цял ден сме в къщи, но довечера ще поизведа поне за половин час, че и двамата откачаме в къщи.Горкия само обикаля от стая в стая и от време на време стои на вратата като кученце което чака да бъде разходено  Heart Eyes
Благодаря ви пак   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт