Мами,помагайте!

  • 1 417
  • 23
  •   1
Отговори
  • Мнения: 730
Много ми е капризна кожата,включително и на главата.Ако ви кажа колко шампоани съм сменила...........Нито един не улучвам.Пробвала съм с тези на AVON,Пантен,Wash and go,Head and shoulders,Лореал,Гарние,Елсев.......и т.н.Появява ми се пърхут от всички,мих се с низорал,изчезна и после пак наново.В чудо се виждам вече.Пробвах да се мия с бебешки сапун-по-добре е но косата е без блясък,а ми е гъста и хубава.Ако някой знае нещо да казва,много ще съм благодарна.

# 1
  • Мнения: 3 223
За пърхута пробвай със Себорал форте.

# 2
  • Мнения: 730
Пробвала съм,оправя се и после като спра да се мажа пак се появява.Явно шампоаните не са ми подходящи.

# 3
  • Мнения: 3 569
Пробвала съм,оправя се и после като спра да се мажа пак се появява.Явно шампоаните не са ми подходящи.

Отиди на кожен лекар ...

# 4
  • Мнения: 4 806
Vichy  за пърхута. И другите са им хубави.
Също и професионалната серия на Шварцкопф (лилава на цвят)/

# 5
  • някъде
  • Мнения: 4 955
има един хубав шампоан против пърхут- продава се в аптеките и се казва "Прегаин"/или нещо такова/

# 6
  • Мнения: 479
Ако проблема е хормонален, с каквото и да се мажеш - все едно

# 7
  • зад парка
  • Мнения: 1 583
Защо не опиташ с бебешки сапун (каквото и да те дразни от съставките на шампоаните, ще бъде отстранено)
От шампоаните бих препоръчала Клоран - имат около 20 вида

# 8
  • Мнения: 730
Благодаря на всички за отговорите,не мисля,че проблема е хормонален!По-скоро алергия към някаква съставка.

# 9
  • Мнения: 7 914
Щом си пробвала толкова много шампоани...съвета ми е подобен на този на dp :потърси професионална помощ Peace

# 10
  • Мнения: 412
Dayli, предупреждавам, че това, което ще препоръчам не е за хора със слаби сърца  Mr. Green
Сигурно и ти както всички си преглаждала темата на Деси за дългата коса  Wink, та когато аз отидох да си купя ад3е,  с младия и симпатичен вет. лекар, който ми го продаде си поговорихме за това чудо, очакваните ефекти бла бла, той ми препоръча бирена мая за маска за растеж на косата, за това съм писала в др. тема. За пърхут (аз нямам, но докато успея да го прекъсна, ми беше казал рецептата  Laughing) каза че най-добрата маска е малко балсам+стрити на прах хапчета трихомонацид, те се по принцип от човешките аптеки, срещу венерически и по-точно май срещу гъбични заболявания.  newsm78 каза, че това е най-доброто противогъбично ср-во и пърхутът никога повече не се появява...
Ако искаш, мога да ти обясня къде е тази аптека, да го чуеш от първоизточника  Wink или пък ако някой друг е чувал за този  Sick метод...

# 11
  • Мнения: 730
Ще го пробвам задължително!Благодаря ти!

# 12
  • Мнения: 412
Ще го пробвам задължително!Благодаря ти!
Пуснах ти ЛС с координати на аптеката  Peace

# 13
  • Мнения: 295
Преди известно време мъжа ми имаше подобен проблем.Ходи при дерматолог и му препоръчаха след като с Низорал изчисти пърхута да се мие веднъж седмично с SELEGEL на  DUCRAY /цялата серия се продава в по - заредените аптеки/. За сега не му се е появявал отново гадния пърхут.

# 14
  • Мнения: 5 299
От както ползвам този Ш_н= нямам никакви проблеми. bowuu

Общи условия

Активация на акаунт