Лято е!

  • 1 695
  • 42
  •   1
Отговори
  • Мнения: 46 511
Горещините вече са при нас, искам да ви напомня да бъдете внимателни Peace


ПАЗЕТЕ ДЕЦАТА СИ!

Задължително слънцезащитен крем!

Шапка!

Не ги извеждайте м/у 11 ч. и 16 ч.!


Това са признаците за ТОПЛИНЕН И СЛЪНЧЕВ УДАР, които трява да следите при вас или детето.



Пожелавам весело и безаварийно лято на всички Hug  grinning039

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 1 434
Много тенкс фор информейшъна Heart Eyes Наистина шегата настрана, но трябва да сме внимателни с децата...Добре, че малкия не протестира за плътно намазаните бузи и ръце, както и за шапката   Grinning

# 2
  • Варна
  • Мнения: 1 179
Благодаря за линка, много ценна информация! А дъщеричката ти има страхотни очи, пу-пу!

# 3
  • Мнения: 188
Браво за темата   smile3501

Забелязвам през лятото много деца без шапки  newsm78

Майки слагайте шапки на децата си!!!

# 4
  • Мнения: 4 806
бих добавила и чадър за количката.
проветриви места.
водичка - за тези, които пият.

Браво за темата.
П.С. Преди година водих млката на консултация. Една  мама доведе сина си на 1 месец и гордо се похвали, че го води по 2 часа на плаж. Не съм крайна консерва, но това ме уби!

# 5
# 6
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Мерси за инфото, Никол  bouquet   Hug

# 7
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Браво, Никол  Peace

# 8
  • Мнения: 5 299
Аз без Шапка не я вадя изобЩо, но оЩе не съм купил слънцезаЩитен крем Blush Ръцете и са доста почернели вече. Embarassed

# 9
  • Мнения: 46 511
... Ръцете и са доста почернели вече. Embarassed

Тя София вече почерня и то със слънцезащитен, не е като мен, много бързо я лови слънцето, но все пак предпазва  Grinning

# 10
  • Мнения: 5 299
... Ръцете и са доста почернели вече. Embarassed

Тя София вече почерня и то със слънцезащитен, не е като мен, много бързо я лови слънцето, но все пак предпазва  Grinning
И аз много трудно почернявам. А Викториа е с много светла кожа Laughing Миналото лято беШе малка оЩе и само я возих на сянка под чадър в количката, и пак краката и бяха ужасно почернели. Днес Ще тичам да купя кремче, Crazy

# 11
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Мерсаж за инфото и напомнянето, Никол. Че аз все забравям да мажа детенце Embarassed Embarassed Embarassed

# 12
  • Мнения: 344
Моята принцеса не търпи шапка повече от 3 секунди и сега много се притяснявам при тая жега. Опитвам се да я залисам нещо, за да не я махне, но тя пак веднага я маха. Кажете, мами, как сте научили децата си да носят шапки. Сега я мажа с крем и постоянно местя чадърчето, за да е на сянка, но все пак се притеснявам!

# 13
  • Мнения: 481
Хубава тема!
Аз също си мислих по нея и имам някои питания, ако може някой да даде съвет. Нашето бебе трябва да се роди в началото на юли. Можете ли да ме посъветвате как трябва да обличам новородено бебче в жегата, колко време след раждането и за колко време мога да го извеждам навън и какъв слънцезащитен крем да ползвам? Всички около мен повтарят, че новородените бебчета нямат добра терморегулация и ЗАДЪЛЖИТЕЛНО трябва да са облечени с дълъг ръкав и ританки. Аз си мислех за боди и памучна пелена, но започнах да се съмнявам.

# 14
  • Мнения: 147
10x инфото Никол.Знам си,че винаги може да се разчита на теб.  bouquet Особено,ако майката е такъв заплес като мен Grinning. Проблема май ще е шапката.Синковеца обича шапка точно колкото майка му-автоматически надава вой и не мирясва докато не бъде отстранена Mr. Green Та се чудя, след като главата му е на сянка не е ли достатъчно? Ако някой ми сложи шапка в тая жега най-малкото ще го сритам в кокалчетата.

Общи условия

Активация на акаунт