Aборт с вакум?

  • 1 539
  • 10
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 118
Здравейте,интересува ме как става аборта с вакум в съвсем ранен етап на бременноста?Местна упойка ли е по-дория вариянт или с пълна???Усеща ли се нещо при местната?Пият ли се някъкви хапчета след това,нещо повече за този метод на аборт Shocked

# 1
  • Мнения: X
Всяка жена, правила аборт ще ти каже, че се усеща болка при местната упойка..Най-малкото поне / е, зависи и от прага на поносимост / - ужасно неприятно е..Но пък всяка пълна упойка е опасна.Задължително след това изписват 5 дена антибиотици

# 2
  • София
  • Мнения: 7 242
Преди известно време ми отстраниха полип на матката с вакуум, което на практика е същото. Не са ме питали каква упойка искам - използваха краткодействаща пълна упойка. Не ме боля, а два часа след манипулацията се прибрах сама и пеша в къщи. По абсолютно същия начин, преди години, протекоха нещата при моя приятелка, която направи ранен аборт /веднага след това дори ме заведе на ресторант/. Но до колкото знам, вече има по-съвременни методи.

# 3
  • Мнения: 2 255
На мен ми правиха аборт с вакуум с локална упойка, процедурата общо беше около 20 мин.  Rolling Eyes след което сама си слязох до колата, където ме чакаше половинката с бебока  #Crazy
Вечерта не ми беше много-много "весело", но на другия ден си бях кукуряк  Joy
Болката е търпима (според мен поне) ... нещо като при махане на спирала, ако имаш представа  newsm78

# 4
  • Мнения: 1 029
Съжалявам, че минаваш през това.
Аз те съветвам за пълна.
Моето ниво на чувствителност е много ниско и вече правя всичко с пълна упойка.
Казват, че ти съкращава живота, но според мен ако се окаже, че имаш ниско ниво на чувствителност, местната ще ти го скъси много повече.
Успех нататък каквото и да решиш и хубави новини скоро. Hug
Дано това остане само лош спомен.

# 5
  • Мнения: 1 353
Здравейте,интересува ме как става аборта с вакум в съвсем ранен етап на бременноста?Местна упойка ли е по-дория вариянт или с пълна???Усеща ли се нещо при местната?Пият ли се някъкви хапчета след това,нещо повече за този метод на аборт Shocked
Според мен доктора трябва да прецени, но ти решеваш

# 6
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Искай с пълна упойка!!! Какъв е смисълът да преживяваш цялата тази ужасия като можеш и да си я спестиш?!

# 7
  • Мнения: 2 019
На мен ми правиха аборт с вакуум с локална упойка, процедурата общо беше около 20 мин.  Rolling Eyes след което сама си слязох до колата, където ме чакаше половинката с бебока  #Crazy
Вечерта не ми беше много-много "весело", но на другия ден си бях кукуряк  Joy
Болката е търпима (според мен поне) ... нещо като при махане на спирала, ако имаш представа  newsm78
  saglasna sam

# 8
  • Мнения: 140
Абортът си се прави с вакуум.... та нали с него изваждат частите от плода. Който и специалист да питаш ще ти обясни. Избери обща упойка защото прагът на дразнимост на всяка жена е различен. Силна болка за едни, може да е като лек допир за други. Късмет!

# 9
  • Мнения: 3 715
Момичета, на девойката отдавна са й направили аборта, сега разбрах от друга тема, че даже и първа менструация има.

# 10
  • Мнения: 83
здравей.на мен миналата година юли месец ми правиха аборт с вакуум,но с пална упойка.като се съвзех от упойката все едно не ми бяха правили нищо.чувствах се много добре,даже след час вече бях в кафето.

Общи условия

Активация на акаунт