..."камбанки"...;)

  • 1 477
  • 11
  •   1
Отговори
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Сега се сетих за една интерсна случка  Grinning , макар че е с давност 1г.  Embarassed !
Първите дни след като се   stork-boy роди  синчето, майка ми беше в нас да ми помага   wash  hang  1ironing  1dishes   chef  . Когато му сменяхме памперса, тя имаше редовна реплика:"На баба момчето - пак е омазало 'камбанките'!"  Wink
И така - ден след ден. На щерката явно са и  направили силно впечатление тези "камбанки" и един ден, гостувайки на наши комшии , попитала тяхното 4.5годишно момченце:" Стефчо   Rolling Eyes  , ама ти имаш ли камбанки?". А той: "Ами не знам   33uu , ще ида да питам тати   tiptoe ..." . И влетял  в хола им и крещял ruporuu :"Татеееееееее, аз имам ли "камбанки"?". И комшиите паднали от смях  rotfImbo  rotfImbo , а после майка му гордо отсякла - "Сине   People No Good  това са си чисти та***и, не са никакви камбанки  Close !". Ми това е случката  #Milti . Надявам се се посмяхте  Grinning .

 Laughing  Laughing  Laughing

# 1
  • Мнения: 2 693
Посмях се и още как! Тъкмо се чудех как да представя на Емо тази част от тялото му - за дупето и пишата е ясно, ама и на пакета ще му дойде реда. Понеже той повтаря абсолютно всичко, което чуе, тестиси не ми звучи добре от устата на двегодишно дете, ташаци още по-малко, та сигурно ще са камбанки, ама сега като го написах и това не ми звучи... #Silly Оф, ще изчакам с гениталиите още малко...

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
толкова сладко си го написала и с тези картинки...все едно бях там Grinning

# 3
Цитат на: Шани
Надявам се се посмяхте  Grinning .

quote]
 Laughing  Laughing  Laughing Посмяхме се и още как

# 4
  • София
  • Мнения: 39 717
децата могат да те поставят в най-шантавата ситуация Wink

# 5
  • Мнения: 811
Големи са сладури  Laughing
В нашия род само жени се раждат. Баба ми съвсем не знаеше какви думи да използва за пишлето и "Камбанките" на Малчо.
Гледа ме тя как му сменям памперса и притеснено ми каза: "Внимавай да не пу повредиш зарзаватчетата"  Simple Smile

# 6
  • Мнения: 6 029
мойта щерка е мноо светната за мъжките полови органи благодарение на детската градина...
една вечер ме уведоми
"мамо, Алекс има голяма пишка, ама малки топчета, а Иванчо има голееееми топчета"

# 7
  • Мнения: 3 042
Голям смях падна със съпружеското тяло!
 #Milti  #Milti  #Milti  #Milti  #Milti
ние на тези атрибути вкъщи им викаме "ташунки" Laughing

# 8
  • Мнения: 8 769
[quote="
ние на тези атрибути вкъщи им викаме "ташунки" Laughing[/quote]
Ние пък им викаме с простото "топки" Roll Eyes
Шани, голям майтап! rotfImbo  rotfImbo  rotfImbo

# 9
  • София
  • Мнения: 2 827
suuuuuuuuuupeeeeeeeeeeerrrrrrrrrrr #Milti

# 10
Привет дами! искам и аз да ви разкажа една история!
имам двама сина с 1 година разлика и приятелка с аналогични дъщери. Един ден се налага да сменя пампито на малкия/ тогава е бил на около 7-8 месеца/ в присъствието на приятелката и неината голяма щерка / на около 2 г./ Тя гледа озадачено и след секунди възкликва: "Мамо,мамо, Томче има опашка!" - при което и двете се напикахме от смях! Ми право си е детето - те имат котка с опашка, а и тя и сестричката и не притежават подобни атрибути.....

---
А относно тестисите - ние сме си ги кръстили отдавна "чантички" - нали пазят бебетата там все пак!

# 11
  • Мнения: 1 413
Нашата Ева като доведохме бебе Криси от болницата и го събух да му сменя памперса ме попита:"Мамо, какво му е това месо" и ние паднахме от смях, та и досега Grinning

Общи условия

Активация на акаунт