Защо ми приеха молбата за ясла януари,а сега ...

  • 1 023
  • 11
  •   1
Отговори
Е, това не го разбирам Rolling Eyes
през януари подадох молба за "Селската детска ясла"/лятото живеем там/ и днес ми заявяват,че били 30 деца записани а,ходели 25 и нямало как,едната сестра излязла в отпуск и т.н.
Нали молбата е за това,да си сигурен за място или не е така!

# 1
  • Мнения: 8 917
Е, това не го разбирам Rolling Eyes
през януари подадох молба за "Селската детска ясла"/лятото живеем там/ и днес ми заявяват,че били 30 деца записани а,ходели 25 и нямало как,едната сестра излязла в отпуск и т.н.
Нали молбата е за това,да си сигурен за място или не е така!
Не мисля, че е така Naughty Поне не тук - доколкот ни казаха това, че приемат молбата, значи, че ни дават входящ номер, но дали ще я приемат - гаранция никаква. Не, че няма начин, но все пак Wink

# 2
  • София
  • Мнения: 39 715
Не, подаването на молба за съжаление не осигурява място в яслата или градината.
Нали за това е молба - ти молиш, а пък някой казва "да" или "не".

# 3
  • София
  • Мнения: 3 390
Не, подаването на молба за съжаление не осигурява място в яслата или градината.
Нали за това е молба - ти молиш, а пък някой казва "да" или "не".
Peace

# 4
  • София
  • Мнения: 7 097
Когато мъжът ми е записал Калина още януари за септември, директорката е казала о,к и аз съм си спокойна...Оказва се, че има опция да ни изненадат неприятно наесен?...В такъв случай, как се процедира - в още една ясла ли да я запиша за всеки случай?!
Ени, ще извиняваш, че си задавам въпросите в темита ти, ама и аз се притесних... Shocked

# 5
naty sk,няма защо да ми се извиняваш! оказва се голям проблем,че неможеш да си сигурен за място,можеха да ме предупредят поне .Сега съм в такава ситуация #2gunfire,навярно позната за някои майки, подготвих се да тръгвам на работа,изследвания на детето направих, но дотам....  Абе,винаги в България е така!!!

# 6
  • Мнения: 8 917
naty sk,няма защо да ми се извиняваш! оказва се голям проблем,че неможеш да си сигурен за място,можеха да ме предупредят поне .Сега съм в такава ситуация #2gunfire,навярно позната за някои майки, подготвих се да тръгвам на работа,изследвания на детето направих, но дотам....  Абе,винаги в България е така!!!
Ако ти е толкова важно подпитай дали нямат нуйда от нещо и така Wink за съжаление май това е начинът Peace

# 7
  • Мнения: 7 831
Когато мъжът ми е записал Калина още януари за септември, директорката е казала о,к и аз съм си спокойна...Оказва се, че има опция да ни изненадат неприятно наесен?...В такъв случай, как се процедира - в още една ясла ли да я запиша за всеки случай?!
Ени, ще извиняваш, че си задавам въпросите в темита ти, ама и аз се притесних... Shocked

По принцип в София сега излизат списъците за на есен, така че провери, за да имаш време да реагираш.
Успех

# 8
  • София
  • Мнения: 39 715
Тази година  и в нашата ясла връщат. Имам приятелка, чийто голям син е в групата на Дияна.
Категорично са отказали да вземат малкия син наесен в яслата, и тя се беше отчаяла. Не знам дали е подновявала искането си и подаването на молба.

# 9
  • Мнения: 1 425
Има и по трагични случай. Аз подадох януари, но директорката ми каза, че не е сигурна дали ше я вземе юни, а за септември било късно, защото Вики ще е на 2 г. и 3ри мес. Понеже съм бременна и се примолих, дори предложих спонсорство, за да я вземат, но ми отказаха. Били отписвали само 18 деца, а имало много молби. За мой късмет намерих "връзка" и сега детенцето ми тръгва юни на ясла. Вече ни изнудват както им падне  #Cussing out

# 10
  • Мнения: 1 410
Молбата не създава сигурност. Трябва си периодично да питаш как стоят нещата, колко  дезца ще отписват, колко ще приемат, твоето къде е в техните сметки и има ли го изобщо...

Това е положението. Поради застраховането на част от родителите, като подават молби в няколко ясли се получава така, че първоначално ти казат, че няма места, пък после някой се отказа и вземат твоето. Затова трябва постоянно да ги пормозиш с въпроси (е, не постоянно, защото тогава със сигурност групата винаги ще е пълна Wink)

# 11
  • София
  • Мнения: 7 097
Това за списъците не го знаех! Ще следя! Мерси!

Общи условия

Активация на акаунт