Детско (не бебешко) одеалце - от къде?

  • 1 024
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 341
Здравейте, мили мами!

Хабер си нямам къде се продават детски одеалца. Вече излизаме от възрастовата група на бебешките магазини и наистина не знам къде в София да търся памучно одеалце за порасналия ми пакостник. Моля, помогнете с информация!
Благодаря предварително!  bouquet

# 1
  • Мнения: 147
Здравейте, мили мами!

Хабер си нямам къде се продават детски одеалца. Вече излизаме от възрастовата група на бебешките магазини и наистина не знам къде в София да търся памучно одеалце за порасналия ми пакостник. Моля, помогнете с информация!
Благодаря предварително!  bouquet

И аз търся вече от няколко месеца, но никъде няма големи памучни одеала. За зимата купих от акрил от магазина на Happy Dreams на Стамболийски, но ми казаха, че не внасят памучни.
 Ако намериш, моля те пиши към темата или на лични.

# 2
  • Мнения: 147
Здравейте, мили мами!

Хабер си нямам къде се продават детски одеалца. Вече излизаме от възрастовата група на бебешките магазини и наистина не знам къде в София да търся памучно одеалце за порасналия ми пакостник. Моля, помогнете с информация!
Благодаря предварително!  bouquet

И аз търся вече от няколко месеца, но никъде няма големи памучни одеала. За зимата купих от акрил от магазина на Happy Dreams на Стамболийски, но ми казаха, че не внасят памучни.
 Ако намериш, моля те пиши към темата или на лични.

# 3
  • Мнения: 414
Аз преди гледах в МЕТРО имаше много хубави тънки одеялца, нормален "човешки" размер Simple Smile, имаше различни цветове - розово, зелено, синьо... бяха на съвсем нормална цена 11-13 лв. мисля... Есента като ми потрябват, първо там ще ида да купя Simple Smile

# 4
  • София
  • Мнения: 847
В Бебе-маркет в Иван Вазов има много хубави памучни одеалца, австрийски - единият размер е бебешки, а другият е 100/140 - т.е. за по-големи деца. Имахме такова бебешко, много съм доволна и трябва да се засиля да купя и едно от по-големите.
Вижте ги тук:

http://www.bebemarket-bg.com/odeala1.html

# 5
  • Мнения: 5 140
Аз преди гледах в МЕТРО имаше много хубави тънки одеялца, нормален "човешки" размер Simple Smile, имаше различни цветове - розово, зелено, синьо... бяха на съвсем нормална цена 11-13 лв. мисля... Есента като ми потрябват, първо там ще ида да купя Simple Smile

Тези в Метро са хубави, те са от полар.

# 6
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
В Метро има 100 процента вълна........Памучно съм купила от една пряка на Кирковския пазар, но как да обясня.....мисля, че съм ги виждала и в търговския център на Овча Купел.......до единия от входовете има магазин за възглавнички и вътре.......

# 7
Мисля, че в магазина на Самоковска комуна (това е старото име, новото не го знам) освен бебешки, имаше и по-голям размер. Те имат 2 магазина - на Илиенци - 2ра или 3та пресечка в дясно от централния вход и другия магазин беше на пазарчето при Автогара Юг в Изток. Дано да не ви подведа, но ако ви е наблиза проверете. Няма голям избор на десени, но цените им са много приемливи

# 8
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Мисля, че в магазина на Самоковска комуна (това е старото име, новото не го знам) освен бебешки, имаше и по-голям размер. Те имат 2 магазина - на Илиенци - 2ра или 3та пресечка в дясно от централния вход и другия магазин беше на пазарчето при Автогара Юг в Изток. Дано да не ви подведа, но ако ви е наблиза проверете. Няма голям избор на десени, но цените им са много приемливи
това са двата магазина и правят поне за мен разкошни памучни одеала на разкошни цени - голямо детско одеалце беше 16лв /но преди година-две - сега може малко по-скъпо да е/ имат и сайт
ето го
http://www.samokovska.com/bg/index.htm

# 9
  • София
  • Мнения: 847
Мъжът ми ей сега беше в Метро и ми докладва по телефона, че е имало само одеала от смесена материя (60 % памук, 40 акрил) и най-малкото било 130/170 - според мен е прекалено голямо за 2-3 годишно дете. А тези на Самоковската фирма - гледах ги в сайта, описват ги с две неща - "флор" и "среда" и имаха процент изкуствена коприна.

# 10
  • Мнения: 8 917
За по-едри бебешки/детски неща отскачаме до пазара на Дружба - в случай, че ти е близо Peace

# 11
  • Мнения: 1 680
В МЕТРО сма 100%памук. 150/200. 23лв. Много са хубави.

# 12
  • Мнения: 350
[color=teal]Вчера купихме прекрасно памучно одеалце 24лв. от МЕТРО[/color]

# 13
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Браво....Да ви е честито  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт