Кога дадохте за 1ви път череши?

  • 1 779
  • 25
  •   1
Отговори
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Мами, я кажете, кога за 1ви път дадохте на дечицата си череши?
Аз вече съм толкова наплашена с това хранене...
Затова питам, мога ли да дам на моя Зайо череши или да изчакам до реколта 2007?

Благодаря ви предварително  bouquet  bouquet

# 1
  • Мнения: 356
        Смятам, че съвсем спокойно можеш да дадеш вече. Не знам от череши да се прави алергия, ако това те притеснява / туй ми е болна тема /. На моето дете дадох за първи път, когато беше на 6-7 месеца - лятото.

# 2
  • Мнения: 3 042
Аз сега ще дам за пръв път.
Минелата година не съм му дала, но не защото не съм искала, а защото тогава нямаше да ги яде. То и сега не се знае дали ще ги иска, защото не е много по плодовете Sad.

# 3
  • Мнения: 9 900
ама какво им е на черешите? Аз искам да давам другия месец и даже ще питам да ги беля ли, как да ги давам.

# 4
  • Мнения: 271
и моето дете не е по плодовете.днес му дадох не я иска.утре ще му направя сок да пробвам.
        Смятам, че съвсем спокойно можеш да дадеш вече. Не знам от череши да се прави алергия, ако това те притеснява / туй ми е болна тема /. На моето дете дадох за първи път, когато беше на 6-7 месеца - лятото.
мисля,че черешите не са алерген и могат да се дават спокойно Peace

# 5
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Отдавна, един от първите плодове, които въведох.

# 6
  • Мнения: 548
Аз искам да давам другия месец и даже ще питам да ги беля ли, как да ги давам.
Тити,
мин. година по това време за първи път дадох череши на Косьо. Миех ги, махах костилките и пасирах, без да беля. Ако отдавна не си гледала филми за вампири, след ядене на череши ще си припомниш за какво ставаше въпрос в тях. Laughing

# 7
  • София
  • Мнения: 15 215
Дай, но не прекалявай с количеството-действат разхлабващо.
И гледката в памперса не бива да те плаши.   Crazy
И ципите ще ги изкара цели.

# 8
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Дадох за първи път на 11 мес.Обелени,без костилките.После спях да ги веля и само махах костилките.

# 9
  • Бургас
  • Мнения: 10 817
Аз мисля да дам след като излязат по-масово и по-хубавите/може би до 2 седмици/.

# 10
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Още не съм давала- тази година ще я огрее сигурно Flutter

# 11
  • Мнения: 3 932
Не виждам проблем да даваш сезонни плодове на тази възраст. Peace

# 12
  • София
  • Мнения: 2 003
 Аз вече дадох. Извадих им костилките, пасирах и ги добавих към квасено мляко с бисквити.

# 13
  • Мнения: 1 237
Тази година още не съм й давала,а миналата й давах,а тя не ги искаше.Ще взема да купя,та да видя дали сега ще ги иска.

# 14
  • Мнения: 9 900
Ако отдавна не си гледала филми за вампири, след ядене на череши ще си припомниш за какво ставаше въпрос в тях. Laughing
хахах, значи ще правим и най-смешните домашни видеоклипове Simple Smile!

Дай, но не прекалявай с количеството-действат разхлабващо.
И гледката в памперса не бива да те плаши.   Crazy
И ципите ще ги изкара цели.
благодаря - тогава ще ги беля. Аз малко ще давам. А четох, че са газообразуващи.

Общи условия

Активация на акаунт