КУлтуРА ми Янко!

  • 4 964
  • 42
  •   1
Отговори

Учудва ли ви това?

Последна редакция: пн, 22 май 2006, 23:07 от desert rose

# 1
  • Мнения: 2 550
Важното е, че владее ромски език!

# 2
  • Мнения: 7 837
Не, не ме Очудва  Laughing

# 3
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Очудва ме, че хем се Очудваш, хем пишеш Очудва.
За съжаление законът позволява, а ДПС е властта и правят, каквото решат.  Crossing Arms

# 4
  • София
  • Мнения: 3 816
В БЪЛГАРИЯ ВЕЧЕ НИЩО НЕ МОЖЕ ДА МЕ УЧУДИ!ДЪРЖАВАТА НА АБСУРДИТЕ СМЕ!  nnnuu

# 5
  • Мнения: 755
 newsm78 Нямаше ли вече тема по този въпрос?!?! Rolling Eyes newsm78

# 6
  • Мнения: 755
А да и не се hahaha Очудвай........ толкова!!!!! #Crazy

# 7
Е, Ошашавих се, Ококорих се и ....взех,че се Очудих....,та накрая се Оправих.....пОправих,де! Grinning
Похвално е, че сте нетолерантни към такива грешки, благодаря ви.

# 8
  • Мнения: 7 837
Хехе, Калина да знаеш , че в твоя 4ест и стил съм си написала подписа и ми хареса, как се паднахме една след друга  Laughing

# 9
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Хехе, Калина да знаеш , че в твоя 4ест и стил съм си написала подписа и ми хареса, как се паднахме една след друга  Laughing
аз съм си мазнотийка  bowuu  Mr. Green, ама таквиз дълги подписи на кирилица кой ти ги чете...

# 10
  • Мнения: 755
Е, Ошашавих се, Ококорих се и ....взех,че се Очудих....,та накрая се Оправих.....пОправих,де! Grinning
Похвално е, че сте нетолерантни към такива грешки, благодаря ви.
Похвално е че се окОкори и пОправи. Laughing Peace

# 11
  • Мнения: 1 410
Не виждам нищо странно. Те повечето са такива. Ти как мислиш ги избират, по образование и опит ли? Важното е ромски да знае, да може с братята да се разбира и толкова. Laughing

# 12
Не виждам нищо странно. Те повечето са такива. Ти как мислиш ги избират, по образование и опит ли? Важното е ромски да знае, да може с братята да се разбира и толкова. Laughing
Ами не знам, все си мислех,че трябва да покриват някакви критерии.... камо ли пък за зам. председател на  комисията по култура...

# 13
  • Мнения: 1 410
Не виждам нищо странно. Те повечето са такива. Ти как мислиш ги избират, по образование и опит ли? Важното е ромски да знае, да може с братята да се разбира и толкова. Laughing
Ами не знам, все си мислех,че трябва да покриват някакви критерии.... камо ли пък за зам. председател на  комисията по култура...

Ми той културен човека бе два езика знае. Laughing

Опс три Embarassed, за малко да забравя, че на някои и българския ни е труден.

# 14
  • Мнения: 6 167
брейй, ми то Руския му е първия. Тоя сигурно е добре с падежите. А ромския сигурно му е само говорим, щото те писменост нямат.
Падам. Фрезист. Боже, пази България!

Общи условия

Активация на акаунт