доц. Димитров- Майчин дом

  • 1 584
  • 8
  •   1
Отговори
Някой може ли да ми каже колко горе- долу взима доц. Димитров за раждане

# 1
  • Букурещ
  • Мнения: 7 827
за секцио или вагинално раждане?
до този момент не съм чувала да изражда нормално с уговорка.

той ми прави секциото преди 2год и разбрах колко взима и в момента, но пиши за какво раждане става дума.

и ще ти кажа.

# 2
По принцип за нормално, но може и за секцио. Предварително ти благодаря

# 3
  • Букурещ
  • Мнения: 7 827
ами значи секциото е 300 евро.
за нормално раждане - пак казвам не съм чувала да се занимава с нормални раждания.
ти кога ще раждаш, ако не тайна.

# 4
  • Мнения: 781
Moito sekzio shte e sled edna sedmitza pri d-r Angel Dimitrov i shte mi struva 800 lv. Edna moia priatelka rodi predi 2 godini po sushtia nachin pri nego i plati 400$ koeto pri togavashnia kurs beshe sushtoto. Druga moia poznata rodi s epiduralna no ne znam za kakva suma....Uspeh!!! Simple Smile

# 5
  • Букурещ
  • Мнения: 7 827
Цитат на: ralitza03
Moito sekzio shte e sled edna sedmitza pri d-r Angel Dimitrov i shte mi struva 800 lv. Edna moia priatelka rodi predi 2 godini po sushtia nachin pri nego i plati 400$ koeto pri togavashnia kurs beshe sushtoto. Druga moia poznata rodi s epiduralna no ne znam za kakva suma....Uspeh!!! Simple Smile



и аз също преди 2год платих 400$ на доц.Димитров, но 100$ от тях си взе третото лице, на което дадохме парите.
А 800лв, са си 400евро, предполагам, че чисто той си задържа 300евро и останалите 100 се разпределят между екипа.
По принцип такава е практиката.

# 6
  • Мнения: 781
да, точно така Simple Smile мен бременността ми я проследи друг доктор и той се явява нещо като посредник май......пък и ще присъства там и със сигурност ще отиде нещо и за него-абе можеш ли да ги разбереш Simple Smile  Simple Smile  Simple Smile важното е да си свършат работата!!! КАЧЕСТВЕНО Grinning

# 7
  • Мнения: 781
..... и прощавай за това "д-р" - по навик е Grinning Сега видях, че си ме коригирала и в "Белия списък"/и с право/,  ще го имам предвид за напред...... Grinning  Grinning   Wink

# 8
  • Букурещ
  • Мнения: 7 827
Цитат на: ralitza03
..... и прощавай за това "д-р" - по навик е Grinning Сега видях, че си ме коригирала и в "Белия списък"/и с право/,  ще го имам предвид за напред...... Grinning  Grinning   Wink



 Wink  Wink  Wink

Общи условия

Активация на акаунт