Уааа болезнен цикъл!!

  • 2 219
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 099
Ей направо не е истина,то и преди раждането не беше кой знае какво удоволствие,ама сега е направо ад...Болки в корема,кръста,отекли пръсти(бе по време на бременността не ми отичаха толкоз)гадене,главоболие.... #Silly  #Silly
Уааа искам да съм МЪЖ!!
Ще си кибича цял ден,ще си чеша топките и никакви цикли,нищо..кеф.....
Кажете ми че и някой от вас е така,или да се намери доброволец да ме застреля та да се не мъча #Silly  newsm45

# 1
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Ей , nelipyxo ти пила ли си или пиеШ ли противоза4атъ4ни? На мен отакакто ги пия ми из4езнаха и болки и вси4ко (и аз бях като теб преди )

# 2
  • Мнения: 2 099
Не пия противозъчатъчни,не искам и да пия..
Аз и хапчета пия само в краен случай...неща нещо си да ми се бърка в тялото.Ако имам проблем и се налага да пия противозъчатъчни бих пила,иначе не.
Пък и тук не ги изписват освен ако няма сериозна нужда,даже и тогава само след някакви си тестове???
Апропо,тук не поставят и упойки при раждане,освен ако нещата не станат съвсвм брутални...ох горката аз  newsm09  newsm09  newsm09

# 3
  • София
  • Мнения: 797
Здравей! Не си само ти така, не че това ще те успокои. Преди раждането цикълът  ми беше също болезнен, но сега е нещо страшно и е много по-обилен, да не говорим че последният път получих и кръвоизлив, та доста се уплаших. Противозачатъчните наистина почти премахват болката, но не ми се иска да се тъпча с хормони ( преди години съм ги пила), така че сега решавам проблема с болкоуспокояващи  -  "Аулин" или "Солпадеин".  Стискай зъби или намери друг изход. Желая ти успех!

# 4
Не се притеснявай, всички сме така!
Добре че в момента съм бременна, та за 9 месеца се отървах!:)

# 5
Az predi rajdaneto niamah nikakuv problem - samo beshe po obilen,
obache kato rodih...purvo chistkata mi beshe 42 dni - ta navaksah za cialata bremennost. A sega se opitva da mi doide ot 1 sedmica pri koeto imah 2 kapki kruv, na po sledvashtia den mi beshe napregnato vse edno shte mi idva i sled 3-4 dena taka me bolia ciala nosht che mi idvash eda via - nikoga ne me e bolialo taka- i doktorkata kaza che moje ei taka da si imash priznaci i da ne ti doide i da e vseki mesec taka - no dokato kurmia!
Ne znam dali kurmish ili ne- ako da - protivozachatuchnite sa absoliutno zabraneni a i posle ne sa mnogo polezni - az pone sum im protivnik. Opitai s No-spa

# 6
  • Мнения: 6 155
Споко, не си сама. Освен, че са зверски болки и е такъв потоп, че ще ме отнесе Imp  Imp  Imp
За болката пия Спазмалгон едно хапче и то на гладно и след 10-15 мин. съм нов човек Grinning . Ако искаш пробвай /ако го намериш де/, може да ти помогне.

# 7
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Напълно те разбирам. Много е гадно! Навсякъде препоръчват да взимаш няколко пъти много гореща баня. На мен не помага за дълго, но откирх, че топъл компрес върши чудеса. Само дето все се каня да си купя един гелов компрес, който се затопля и поддържа дълго време мястото топло /долу на корема/. Тук има един чай, който е на билкова основа и трябва да се пие 4 дена преди очакваната дата. Доста отпуска....Чувала съм и за огромно  като количество пиене на чай от джоджън.

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 277
И аз съм в тази група, откакто родих съм ужасно зле, мноооого ме боли кръста, корема, абе гадна работа.До този момент не бях пила нош па по никакъв повод, предния месец реших да пробвам и чудото стана-всичко спря да ме боли след 1 час, така че за напред ще си знам Simple Smile
Само дето ми се точи близо 10 дни Sad

# 9
  • Мнения: X
Абе мен уж не ме боли толкова, колкото преди обаче така тече, че се побърквам. Имах кръвоизлив даже - направо кошмар #Shocked

# 10
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Цитат на: nelipyxo
Ей направо не е истина,то и преди раждането не беше кой знае какво удоволствие,ама сега е направо ад...Болки в корема,кръста,отекли пръсти(бе по време на бременността не ми отичаха толкоз)гадене,главоболие.... #Silly  #Silly
Уааа искам да съм МЪЖ!!
Ще си кибича цял ден,ще си чеша топките и никакви цикли,нищо..кеф.....
Кажете ми че и някой от вас е така,или да се намери доброволец да ме застреля та да се не мъча #Silly  newsm45

Разбирам те за това 4е не искаШ да пиеШ противоза4атъ4ни _ не на всекиго допадат, и аз не съм голям привърженик на каквито и да било хапове и ги пия само в краен слу4ай ама както беШе писал някой по_горе по_добре вземи изпии поне един Спазмалгон или неЩо подобно отколкото да се вла4иШ така. То не си е живот това и то всеки месец Sign Exclamation

# 11
  • Мнения: 277
И аз се присъединявам към вас. При мен пък преди да ми дойде една седмица така ме мъчи кръст, корем абе ужас. После като дойде са е дни водопади абе ужас. А уж като кърмиш нямаш цикъл, а на мен ми дойде на вторият месец и така вече всеки месец редовно и обилно придружено с много болки. Преди да забременея имах поликистоза и страшно болезнен цикъл като сега. #Onfire

# 12
  • Мнения: 217
Ох и аз като вас!Преди да забременея си беше страшно-то температура то гадене то едни зверски болки в корема и кръста.След като родих докъто кърмих ми вървеше доста оскъдно и почти безболезнено ,спирането да кърмя съвпадна с почването на лекарства за щитовидната жлеза и много ми повлияха на М ,имаше месеци които бяха с кръвоизливи ,други със много оскъдно кървене и болки , но не толкова силни като преди.Е преди 6 месеца спрях всички лекарства и какво да ви кажа -гърдите започват да болят веднага след овулацията ,една седмица преди датата започват да болят кръста и корема,в момента в който ми доиде болките са нечовешки ,а кървенето много обилно,но Спазмалгона върши работа и то доста добра-един сутрин и един вечер и съм като нова. Laughing

# 13
  • У дома, при моето семейство
  • Мнения: 648
Хайде добавете и мен. И преди и след раждането все си ме боли. Единственото което ми помага е Спазмалгон и то 4-5 хапчета на веднъж. Докато не се "дрогирам" със него припадам от болки. Женски му истории, колко пъти съм крещяла на мъжа ми  #Bad Talk че искам пишка, а на него само един път да му дойде да види какво е  Imp .

# 14
  • Мнения: 46 430
Аз съм обратния случай: преди да родя- ужасни болки, стигала съм дори до загуба на съзнание. Нищо не помагаше, всичко дето го има по аптеките съм изпила, но не ми помагаше. Сега вече 3 пъти ми идва и нищо, ама наистина нищо не усещам. Дано се запази това положение, че онова не се търпеше повече. Такива болки даже по време на раждането не усетих /а постъпих за нормално- изтърпях си контракциите почти докрая, а после и болките от секциото, ма такова чудо като менструалните болки не стигнах/.
Сега да ви кажа какво може да опитате, поне при мен леко притъпяваше ужаса. 50 мг. концентрат, пиеш като започнат болките + ударна доза болкоуспокояващи: Аулин, Нурофен или нещо подобно и НИКАКВО движение. Има още нещо, което ми помагаше, даже повече, но е гадничко: повръщане, бъркаш в устата и повръщаш Sad  И така около 15 часа.
Успех!

Общи условия

Активация на акаунт