за Д-р Петрова от МВР Болница

  • 979
  • 2
  •   1
Отговори
 Здравейте ! Отдавна разглеждам този форум , но чак сега реших да Ви пиша ! Искам да  попитам дали някой е посещавал женските консултации при Д-р Петрова от МВР Болница  и дали сте доволни от нея . Съвсем скоро след дълго чакане  видях двете чертички и не ми се иска да попадна на  неподходящ лекар . Благодаря Ви предварително !

# 1
  • София
  • Мнения: 5 079
Да, мен ме заведоха при нея и тя проследи цялата ми бременност. Като цяло е добър лекар, но следващия път /ако има такъв/ бих ходила на жк в Шейново, където и раждах. Поне там плащаш еднократно и получаваш всичко в пакет за парите си. При Петрова получих само 3 ехографа/последня си го изпросих направо/, ако си външен за мвр-болница изследванията ти ги пуска също навън, много от тях съм си платила, което е меко казано за #2gunfire Отделно  трябва да си просиш информация за бременността ти /от всякакъв род/, че не е от най - приказливите. На мен за капак самата болница ми беше и далече...
Помисли и ако имаш друга алтернатива избери нея! мвр-болница не е нищо особено като база, апаратура и внимание ако не си от тяхната система. Ако пък искаш бременността ти да се следи по старите методи - веднъж месечно да ти мерят кг-те, кръвното и да те питат как си, избери я! Аз лично бих предпочела повече процедури от гореизброените!!! Peace
Успех и лека бременност! Hug

# 2
  • Мнения: 1 138
И да си вътрешен за системата пак е същото на прегледите както е описала Олчето. Явно трябва познат да те заведе за да ти обърнат внимание инак внимание нулево #Cussing out И аз си изпросих третия ехограф. Само дето изследванията не си ги плащах.
Успех и от мен Peace и лека бременност Hug

Общи условия

Активация на акаунт