Дайте мнения за д-р Сотирова от МЦ"Детско здраве"

  • 862
  • 5
  •   1
Отговори
Дайте мнения за д-р Сотирова от МЦ"Детско здраве"!!Има ли добро отношение към бебоците,кога препоръчва захранване....благодаря ви за информацията!!!

# 1
  • Мнения: 10 514
Ние ще записваме малкия при Даскалова в този ентър. Препоръча ми я мама от форума,била мила,внимателна и обяснявала супер. Май те двете съсъ Сотирова са единствените GP там, другите са специалисти. Ще ходим на 1 или 2.06 и ще пиша пак.

# 2
  • София
  • Мнения: 2 181
Ние сме при Даскалова и мога да кажа че съм доволна от отношението,но въобще в целия МЦ има голям проблем с направленията

# 3
  • Мнения: 549
аз въобще не съм доволна от никой в този център.Детето ми беше с кашлица 2м. те ни препращаха от един "СПЕЦИАЛИСТ" на друг иникой не можа да даде правилна диагноза.В детската градина по това време в друга група имаше коклюш и аз на всички го казвах,а те ми обясняваха ,че неговата кашлица е от съвсем друг произход.Стигнахме на края до болница и дори там чак на края се установи коклюш.Относно Сотирова и през нея минахме-и тя беше компетентна колкото другите доктори там.Аз лично там вече не водя детето.

# 4
  • Мнения: 1 147
Аз засега не мога да дам мнение за работата и като специалист, защото сравнително от скоро сме при нея (2 месеца). Иначе е любезна, обяснява, държи се добре с бебчо. Препоръчва късно захранване, по мои наблюдения дори е голям фен на късното захранване. Мен лично това ме устройва, аз също предпочитам късното захранване.

# 5
  • Мнения: 10 514
Лора,кутията ти е пълна и затова ти отговарям тук-не знам, но виж на www.zdraveto.com tel. na registraturata и попитай. На визитката няма работно време, а мъжът ми  е на  семинар и няма как да му се обадя.

Общи условия

Активация на акаунт