Малко работа в Ресурсния център

  • 783
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 710
Привет отново,
След обучението преди две седмици за Системата за комуникация чрез обмяна на картинки искам сега да направим нещо, което братята американци наричат workshop - абе иначе казано ленински съботник  Wink  Ама съм и аз - просто пускам съобщение, че в петък вечерта - тези, които искат да направят картинки за тази система за обучение могат да заповядат при нас - от 18.00 часа на 26.05. А за тези, които искахте да повторим обучението - още чакам предложения.

# 1
  • Мнения: 997
 Мая, предишният път беше вечерта, дали не може да направим втората обучителна сесия преди обяд. Или в ранния следобед. Имам си егоистични причини да предложа да стане преди 09/06, защото после изчезваме за един месец в провинцията. А за трудовата сбирка, брой ме доброволец. Имах малко планове за петък вечер, но ги отложих.
 

Последна редакция: вт, 23 май 2006, 12:36 от елена акманова

# 2
  • Мнения: 1 710
Няма проблеми да е преди обяд - за мен също е по-лесно, защото вечер трудно се организирам с децата. Хайде за другата седмица - например вторник или сряда. Ако и някой друг си каже мнението ще ми е по-лесно - можем и в събота като се видим да го уточним, но нека не забравяме и майките извън форума, за да мога и на тях да се обадя, ако някой иска да присъства.

# 3
  • Мнения: 997
 Имаш предвид 29/05 или 30/05, нали? За мен и двата дни са удобни. Не знам само, ако има работещи мами......

# 4
  • Мнения: 1 710
Да, това имах предвид... надявам се още мами да се включат, разбира се ако имат смисъл от това обучение.

# 5
  • Мнения: 1 193
Моето предложение е за събота,наи- малкото че таткото ни е почивка за да ни докара.Нали сбирката е с децата,и за това преди  обяд или ранния следобед ми се струва удачно за да имаме повече време да се видим.

# 6
  • Мнения: 1 710
Ели, за тази събота ли говорим, защото срещата която се организира е в Борисовата градина - нещо не те разбрах - искаш да комбинираме нещата, така ли?

# 7
  • Мнения: 1 193
Много Ели станахме Grinning
ако питаш мен,говорех за обучението с картинки ако може да е в събота за да се опитам да дойда.
А за срещата в Борисовата градина и там ми се идва,но колата май пак е развалена и незнам дали ще дойда.

# 8
  • София
  • Мнения: 2 356
Аз бих искала да дойда да помагам, но не разбрах в крайна сметка кога точно. За мен е най-удобно съботата, защото в другите дни трябва да дойда с Белослава, а разбрах, че с нея работа не мога да свърша, нито пък до кафе да припаря. За срещата в Борисовата градина също съм изпуснала (а уж чета  Embarassed ), кога ще е, в колко часа  Thinking
Понеже не бях на обучението преди две седмици за Системата за комуникация чрез обмяна на картинки да питам - какви точно картинки ще се правят и как ще се правят, за да мога да съм от полза.  Hug

Общи условия

Активация на акаунт