Наколенки за прохождащи?

  • 3 993
  • 36
  •   1
Отговори
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Дребната всъщност ходи отдавна, но сега като започнахме да излизаме с летни роклички и голи крачета, вече 2х сериозно си ожули коленете. Та имам питанка - виждали ли сте скоро такива бебешки наколенки и къде. Ако може да е и в близост до Младост, още по-добре Laughing

# 1
  • София
  • Мнения: 8 272
май съм виждала на Сейфти (http://www.safety-1st.nl/). Виж на сайта на Неделчев и Неделчев за адрес на магазините на Бейби нова (http://www.nn-bg.com/bg/shops.html) аз така си намерих възглавничка за предпазване на вратлето.
Може да се обадиш по теелфона и да питаш.
ГЛедах на сайта ан Сейфти, но не видях newsm78 newsm78
Иначе преди време (повече от 1/2 година) имаше тема за каски за прохождане, може там да съм попадала на инфо за тези наколенки  newsm78

# 2
  • София
  • Мнения: 2 493
И аз се питах няма ли такова чудо. Ще следя темата с интерес. Засега я обличам с 3/4 панталонки, за да са й покрити коленете, а има толкова сладки роклички, които са й наподарили разни приятелки...

# 3
  • Мнения: 5 228
Наколенки не съм виждала, но пък ето една идея от друга тема, която ми хареса:

Не е точно по темата... моето мишленце проходи преди 2 дни... за сега не е обелвала колената, но ми хрумна нещо и го направих.  От стари чорапки с ликра изрязох стъпалцето  и и нахлузвам на коленцата нещо като наколенки. Хубавото е ,че може да си ги направите в няколко цвята.., според дрешката/ щото сме дами, пък/
  хем краченцата са голи,  хем не се травмира излишно.   ...
 Laughing Heart Eyes

# 4
  • Мнения: 2 066
В събота купихме такива наколенки на Камера, цената им е 6,50 лв. Взех ги от магазин Штъркел във Варна. Предполагам, че и в София ще ги има. Още не съм й ги слагала навън, но вкъщи вече лази с тях. Неудобно е, че са от плътен ластичен плат и остават следи по крачетата, като имате предвид, че моята дъщеря е доста слаба - 9 кг - и краката й са като щеки.

# 5
  • София
  • Мнения: 3 688
Идеята с отрязаните чорапни е страхотна..веднага ще проредя чорапите:)

# 6
  • София
  • Мнения: 2 493
slavena, би ли ни пуснала снимки как изглеждат? Ако имаш възможност разбира се Simple Smile

# 7
  • Мнения: 2 066
slavena, би ли ни пуснала снимки как изглеждат? Ако имаш възможност разбира се Simple Smile
За съжаление съм ги сложила в багажа, а утре рано тръгваме на почивка с дребоса и не искам да разопаковам. Като се върнем в неделя, ако не ви е много късно, ще ги снимам и ще ги пусна.

# 8
наколенки има в едно магазинче Евро бебе на улица Ами Буе(намира се по-точно :срещу хотел Форум е магазинчето Мушмороци ..,а Евро бебе е на 50 метра)
ама и аз го обясних.... Blushако не е станало ясно ,който иска ще го заведа

# 9
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Друга идея:

Купувате си възможно най-малките и тънки подплънки и само зашивате малко ластик отзад.  Peace

П.П:
м-н Евро Бебе е на "Ами Буе" 80

# 10
  • Мнения: 272
Майка ми ни ги купи от магазин Бокал на Заимов, но още не сме ги ползвали, защото ни мързи да лазим

# 11
  • Мнения: 302
Има в Щъркел със сигурност. А една мама ги беше купила от някаква Борса на глухите, някъде в Люлин.

# 12
  • София
  • Мнения: 2 530

Борсата се намира на бул. Европа, зад ШЕЛ.

# 13
  • Мнения: 2 784
В Щъркел нямаше, взех на Калина от едно магазинче с/у Окръжна, като се движиш в посока Чаталджа и подминеш "Бебчо", турски са, много красиви, приличат на тези, но не съвсем.
http://www.sevibaby.com/products_2.htm
Арт.191, че иначе не иска да ми се зареди.
Струват 6 лева, има в розово и синьо, отпред са с подплънка и много сладичка картинка, която, предполагам, ще падне жертва още в началото. Памучни, не са много стегнати.
Калина е доста стабилна и въпреки това коленете и са вече целите обелени, а окото подуто. Направо е като жертва на войната, горката...  Cry

# 14
  • Мнения: 86
Аз преди три дни купих от Бокал за 4,50, много са сладки и си ги носим с удоволствие.

Общи условия

Активация на акаунт