празнуване на рожден ден във Варна

  • 9 076
  • 46
  •   1
Отговори
  • Мнения: 306
Здравейте всички,
дъщеря ми става на две годинки след два месеца и много искам да и направя весел рожден ден с 5-6 дечица някъде извън къщи. Вече чух мнение, че още е малка за детски рожден ден #2gunfire Знам, че Мая ще е много щастлива да подскача някъде нашироко с други хлапета около себе си, с островърха шапка на главата, в ритъма на дивашка детска музика.
Помогнете с идеи...

# 1
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
В заведението "При Кейти".    bigdance2
Само хубави отзиви се носят за там.    Gift   party006   Party Time

""При Кейти" е ново заведение във Варна, организира изцяло рожденни дни-с украса, анимация (актьори, клоуни, тематични партита-пиратско, индианско, полицейско, лейди парти и прочие), атрактивно поднасяне на тортата с мини (а защо не и по-големи) фойерверки, конфети, детско шампанско и всичко, което изисква купона да стане добър (естествено има и за ядене). Заведението има катерушка, люлки, но не и надуваеми замъци и батути. "

Приятен празник Ви желая!  Grinning

 Arrow само да допълня адресът на заведението е: бул. Осми приморски полк 155, но казано по този начин на никого нищо не говори. Това е бившето заведение "101 далматинци" в кв. "Левски", под басейна и бензиностанцията на OM

# 2
  • Мнения: 8 769
Цитат на: Шани
В заведението "При Кейти".    bigdance2
Само хубави отзиви се носят за там.    Gift   party006   Party Time

тел: 300635

# 3
  • Мнения: 493

Миналата година правих  ден ден в 1001 приказки, чесно казано за този период това беше най-добрият избор. Но се наложи да резервирам цялото заведение да съм сигурна,че няма да има хора които да пушат. Моите гости макар,че всички са пушачи винаги са се съобразявали. След няколко месеца ще правя ден ден пак и по всяка вероятност ще е "При Кейти " за момента то си заслужава:има жена която много си играе и наблюдава малкие,лошо впечатление ми прави там обслужването е малко муткаво и играчките вече са малко и са начупини. Но за момента това е добър избор. Другото заведение е "Замъка" но там винаги е задимено, сандвичите за децата са ужасни на вкус особено детското меню. Tada

# 4
За "замъка" се присъединявам на 100% с отрицателното си мнение. Такава западналост се е насадила там, че пппрсото нямам думи. А е и ужасно безвкусно всичко - дори пържените картофи са под всякаква критика, да не говорим за детските сандвичи.

# 5
  • Варна
  • Мнения: 1 123
Празнували сме в Замъка, в Макдоналдс, в КФС - навсякъде има неуредици, важното е децата да си играят и да им хареса на тях и най-вече на рожденика.

# 6
Снощи посетихме "при Кейти". От детските менюта най-евтиното е 4.50лв (пица, сок, играчка). Следват разновидности със салата, сандвич, картофи, сок и играчка (5.20лв и нагоре). Тортите, които предлагат са на "Вики" - поръчват се отделно. Ако си внесеш отвън - плащаш 0.50лв. на дете за сервиз.
Клоун-готвач+рисуване на цяло лице на рожденника - 45лв.
Организиране на полицейско, японско, каубойско, докторско, индианско забавление - 50лв. за 50мин.
Отделно има дребни сладки, петифури, соленки...по ценоразпис.
Всичко трябва да се поръча предварително.

При "Макдоналдс" цените са 6-7лв. на дете за детско меню в зависимост от сандвича, включва се безплатна торта и подарък за рожденника. Има служител, който ги занимава с игри. Не се поръчва предварително.

# 7
  • Мнения: 8 769
Цитат на: Smile
Тортите, които предлагат са на "Вики" - поръчват се отделно. Ако си внесеш отвън - плащаш 0.50лв. на дете за сервиз.
..........................................................................................................
Всичко трябва да се поръча предварително.


Тортите са на "Вики", "Амбелино" и "Юлинел"!
Не всичко трябва да се поръча предварително. Любопитно ми кой ви е дал точно тази информация? И какво се разбира под "всичко"?

# 8
  • Мнения: 8 769
Цитат на: Smile
При "Макдоналдс" цените са 6-7лв. на дете за детско меню в зависимост от сандвича, включва се безплатна торта и подарък за рожденника. Има служител, който ги занимава с игри. Не се поръчва предварително.

А колко време можете да останете да празнувате там?

# 9
  • Мнения: 133
За рожденния ден на сина ми също се колебаех между Макдоналдс и " При Кейти". Избрах "При Кейти" и не съжалявам.
В М... не ми хареса това че трябва да поръчаш най-малко 5 дет.менюта дори и децата да са по-малко; не можеш да си донесеи торта, а трябва да избереш от техните, които не ми харесват/ходили сме на рожден ден на друго дете там/; празника продължава 1час и половина, което ми се вижда много малко. Там не се поръчва предварително, защото всичко е полуфабрикат.

В "При Кейти" празника продължи 3часа, поръчахме торта от "Юлинел"/ пробвали сме ги и при други случаи - хубави са/.
Поръчахме предварително нещата които ги приготвят извън заведението/соленки, сладки, торта/ и тези които изискват време за приготвяне /хапки/.Аз реших че няма нужда от дет. меню за всяко дете, защото когато има много деца на едно място, празник последното нещо което правят е да седнат да ядят. И най-важното - Не се пуши!!!

# 10
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Цитат на: Smile
Снощи посетихме "при Кейти". От детските менюта най-евтиното е 4.50лв (пица, сок, играчка). Следват разновидности със салата, сандвич, картофи, сок и играчка (5.20лв и нагоре). Тортите, които предлагат са на "Вики" - поръчват се отделно. Ако си внесеш отвън - плащаш 0.50лв. на дете за сервиз.
Клоун-готвач+рисуване на цяло лице на рожденника - 45лв.
Организиране на полицейско, японско, каубойско, докторско, индианско забавление - 50лв. за 50мин.
Отделно има дребни сладки, петифури, соленки...по ценоразпис.
Всичко трябва да се поръча предварително.

При "Макдоналдс" цените са 6-7лв. на дете за детско меню в зависимост от сандвича, включва се безплатна торта и подарък за рожденника. Има служител, който ги занимава с игри. Не се поръчва предварително.



такааааааа-пък Вие във Варна сте направо в далаверата с тези 50лв. В София най-евтините клоуни са 65лв. минимум.

За в McDonald's...
Ми не съм много доволна. Има 2 вида торти и от тях избираш. Тясно пространство са забавление на децата(м/у масите, при лошо време).
Склонна съм да приема, че Патиланци или СофияЛенд е най-доброто за момента, макар че ние сме на ниво съученици(без ротителите им) да беснеят у дома във всяка възможна стая и то без род. контрол...  Twisted Evil
Във въпросните заведения за около 10-15 деца излиза поне 4х100  Shocked ( без салатка Wink ) кинта де. Може в СЛ да е и повечко  Confused.

# 11
Шани, точно това ме притеснява (тия 4х100 Cry ) При нас се постави традицията да се черпят и родителите. Значи при 10 деца и толкоз родители (а някои съвсем не са скромни) сметката ще надмине двата стотака. Ся, нямам нищо против да черпя децата и да пият сок на корем (щото сандвичите не се харчат много-много) и забава ще им организирам, обаче да плащам пиенето майките (особено има две, които нямат мярка) е съвсем друго нещо.
И си мисля, че за тия два стотака...мче можем да отидем до Софияленд четиримата (особено ако има забавления на закрито)!

# 12
  • Мнения: 306
Задължена съм ви, че споделяте ценен опит!

Сега открих координатите на агенция за организиране на празници -
АГЕНЦИЯ СЛЪНЧО ОРГАНИЗИРА РОЖДЕННИ ДНИ
ТЦ ФАЙТ ЕТАЖ 3 ОФИС 333
610 – 229 / 0888 814 443 / 0887 668 006

Някой има ли наблюдения?

# 13
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Смайли:ами ако измислиш компромисен вариант - свиркай. Аз за сега не знам да има такъв(става дума хем да поканиш деца, хем те да са без придружаващи ги). А за децата е най-инересно са си поканят гости и хич не се вълнуват от това какво е мнението на род. тяло по въпроса.
 Arrow в Арена в Jimmi's - детско парти с 12-15 деца + родителите им=500лв.(ама имам чувството, че са и повече);
 Arrow В Патиланци - 12-15 деца + родителите им = 300-400лв.Тук става дума за качествена почерпка на родителите.

 Bulb и ако кажеш на детето си-Маменце с тези парички, знаеш ли колко много подаръци можем да ти купим?
То ще отговори:искам да си поканя гости... Twisted Evil
Играта ми е до болка позната, ама няма друг начин... Grinning

# 14
  • Мнения: 6 206
"При Кейти" ми се вижда голяма веселба! Wink
Ние в П-в си нямаме такова нещо - 3 детски центъра, пълна скръб.
"Фламинго" - там управителка е най-добрата ми приятелка, от уважение към нея ще си спестя коментарите.
Халите - измислена работа.
Остава Екскалибур - струва 90 лв програмата, да запазиш особено събота и неделя, ти трябва голям късмет. Нито яденето, нито пиенето са евтини. И в интерес на истината не е кой знае какво.
Та благородно завиждам на варненци за "При Кейти".

Общи условия

Активация на акаунт