Чай Пу-ерх и отслабване

  • 1 965
  • 6
  •   1
Отговори
  • в баира
  • Мнения: 861
"Обърнах" няколко руски сайта и видях, че китайският чай пу-ерх се пие за отслабване. Ако някой го е пил, да сподели дали наистина пу-ерх е "сжигатель жиров", демек гори мазнини. Mr. Green

# 1
  • Варна
  • Мнения: 1 179
Пих го миналата година на таблетки в комбинация с ябълков оцет- така го продават в аптеките. При мен резултат нямаше за съжаление, но и го пих само месец и половина. Може би ако е по-дълго време....

# 2
  • Мнения: 8 505
Преди да родя работех в склад за лекарства.Колежките ми пиеха чая,а също и Златно чудо 14 (на което тече и в момента реклама)...нито една от тях не остана доволна нито от едното,нито от другото.Иначе аз не съм до пила (моят проблем е обратния Confused).

# 3
  • Мнения: 353
Имам позната, която остана много доволна от този чай. Казва че  е пила всеки ден по две чаши от него и е имало резултат. Аз малко пих от него така че не мога да кажа  дали е добър чая. Има обаче приятен вкус и за жегите е идеален.

# 4
  • София
  • Мнения: 5 289
Снаха ми пиеше Пу ерх на хапчета,изписа й го диетоложка,за 3 седмици свали 10кг, /тя имаше доста за сваляне/.Само неразбрах разхлабващ ли е този чай? newsm78

# 5
  • Варна
  • Мнения: 1 790
А за кой Пу-Ерх иде реч? Тук в Пикадили видях, че има два чая, които носят това име. Единият е внос от Полша и струва 2-3лв., а другият не съм го гледала, но е към 11лв., с някакви йероглифи по него. Аз си купих от евтиния, но ефект няма. От Регулавит съм по-доволна.

# 6
  • Мнения: 870
Аз съм пила преди време такъв на таблетки+ябълков оцет на Naturpharma(има и на Terrapoint, но те са по-малки като грамаж), ефекта е потискане на глада и ускоряване на метаболизма, не действа разхлабително. При мен имаше някакъв ефект, но не го пих много време. Виждала съм че има такъв чай и под други форми.

Общи условия

Активация на акаунт