Някой да каже нещо за "Ксеникал" спешно!

  • 28 300
  • 27
  •   1
Отговори
Някой да е пил това чудо?
Има ли ефект?

# 1
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
Да има ефект, но ти трябват поне 2,3 опаковки, зависи от килограмите.действието е моментално-още на следващият ден забелязваш изхвърлените мазнини, ииии  резултата  няма да се забави!
И най важното никакви странични ефекти.   newsm10  успех

# 2
  • Мнения: 5 370
Някой да е пил това чудо?
Има ли ефект?
Влез в Красива мама и потърси с търсачката......спомням си, че не беше особено вдухновена мамата, дето беше пила.

# 3
  • Мнения: 7 474
Не го пия и прочети защо, Ксеникал приченява тумори, нищеше се тази тема преди дни - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=99369.0

# 4
  • гр.София
  • Мнения: 269
Чувала съм, че след спирането му изключително бързо се качват свалените килограми.  Tired

# 5
Знае ли някой със сигурност за тези странични ефекти. Май доста се стреснах Sick

# 6
  • Мнения: 73
Знае ли някой със сигурност за тези странични ефекти. Май доста се стреснах Sick

Аз го пих миналата година около 3 месеца и единствения ефект, който постигнах беше, че тичах до WC-то всеки път когато хапнех нещо. #Crazy

# 7
Не си го купувай. Можеш да погледнеш темите назад и ще видиш, че няма някой очарован от този продукт. Ще ти подейства, но трябва да си стоиш във вас по цял ден и по възможност по-близо до тоалетната чиния.

# 8
В началото, когато се появи на пазара Ксеникала се твърдеше,че нямал никакви странични ефекти. Няколко години по-късно - сега- се оказа,че причинява рак на дебелото черво. Бях го писала, но пак ще го кажа - ефектът е отвратителен. Някои хора,които го пият се приннуждават да ходят с памперси - да не говорим,че не всички отслабват от него.

# 9
  • Мнения: 221
Аз съм много доволна и при първа възможност си купувам една серия за 1 месец. За 1 седмица свалих 3 кг, а преди това с глад, упражнения и какво ли не,  не успях да сваля нищо. Вече месец и половина откакто не го пия, а ям всичко когато поискам и не съм си върнала свалените килограми. Доволна съм и освен това ходех до тоалетна веднъж, най-много 2 пъти на ден. Не искам да чета за страничните ефекти, защото се чувствах чудесно докато го пиех, а когато пиех хапчета за отслабване на билкова основа (т.е  безвредни) или чайвете непрекъснато ми се гадеше и ме болеше корем,чувствах се изтощена.
Както и да е ДОВОЛНА СЪМ и гласувам с две ръца за ксеникала.

# 10
  • Мнения: 221
Забравих да кажа, когато си купувах средство за отслабване аптекарката каза, че КСЕНИКАЛ и РЕДУКТИЛ са лекарства. Ксеникал действа на следния принцип: когато се храниш той директо изхвърля мазнините, които поемаш и организма, започва да да усвоява натрупаните излишни мазнини. Затова ефектът идва толкова бързо. Аз съм доволна, защото имах 10 излишни килограма и веднага се усети липсата на 3 от тях. Т.е резултатът при мен е видим, което при повече излишни килограми е по трудно забележимо в началото.

# 11
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
На мен лекарката ми каза така: "ако изядеш една баклава и пиеш ксиникал няма полза, ако изядеш един сладолед и пиеш ксиникал ще се насереш" - цитата е точен. Извинявам се за нецензурната дума.
Значи освен да се ...... друга полза няма защото и от баклавата се дебелее както от сладоледа, но за нея ксиникала няма да ти помогне да я изхвърлиш.

# 12
  • София
  • Мнения: 35 819
На мен лекарката ми каза така: "ако изядеш една баклава и пиеш ксиникал няма полза, ако изядеш един сладолед и пиеш ксиникал ще се насереш" - цитата е точен. Извинявам се за нецензурната дума.
Значи освен да се ...... друга полза няма защото и от баклавата се дебелее както от сладоледа, но за нея ксиникала няма да ти помогне да я изхвърлиш.
Peace много точно.
Ако не поемаш излишни мазнини, няма смисъл от него.
Незная за другите, но аз дебелея от въглехидрати, дори не поемам достатъчно мазнини, които са ми крайно необходими. Правя го на сила и дори пия ЕМК.

# 13
  • Мнения: 2 653
Чувала съм, че след спирането му изключително бързо се качват свалените килограми.  Tired
Да , така е .Аз съм го пила.Лекарството ти помага да ходиш редовно до тоалетна и както казаха по-нагоре отделя мазнините(това сигурно си го забелязала Sick).Има обаче нещо като пристрастяване към него- организма ти свиква и трябва да го пиеш непрекъснато.А имаше и нещо , че не е регистрирано като лекарство (май newsm78) а само като добавка и за това не са му правени пълни тествания от МЗ.

# 14
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 893
Мъжът ми изпи три опаковки Ксеникал, не бих казала че е много доволен. По цял ден беше в тоалетната... В началото започна да сваля, но свали около 5 кила и спря да сваля.

Общи условия

Активация на акаунт