Бижутата Алтънбаш

  • 7 435
  • 33
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 140
Интересно ми е някои има ли?
Какво ви е мнението за нея, не съм срещала никъде по списания реклама, а и дали е скъпа?

# 1
  • Мнения: 1 210
ами  то зависи и какво искаш. Моят годежен пръстен беше от там - не мисля че беше скъп - просто дизайна ми хареса. Златен пръстен  с цирконий. Но като всяка марка предполагам, че  имат и нещо по-така.

А иначе последните бижута, които ме впечатлиха бяха едни златни джунджурии на EL GRADO. Ама едни обици комплект от 5гр гонеха 250 лв. Но си личеше, че не е шир потреба.

# 2
  • Мнения: 5 313
За първи път чувам за тях.Имат ли сайт?

# 3
  • Мнения: 5 140
За първи път чувам за тях.Имат ли сайт?

Нали те правят короната на миските, повечето и видях реклама по тв-то.
Ще се опитам да намеря сайта им.
А по принцип са турски.

# 4
  • Мнения: 1 210
http://www.altinbas.com/

По едно време осигуряваха короните на Мис България.

Ама сайта е ужасно бавен  ooooh!

Последна редакция: вт, 23 май 2006, 22:53 от Anichka

# 5
  • Мнения: 5 140
Предварили са ме, но намерих друго: http://www.tokashsilver.com/ тр пък искат регидтрация, еми добре щом трябва. Mr. Green

# 6
  • Мнения: 5 313
Ясно. PeaceДосетих се,но малко късничко.

# 7
  • София
  • Мнения: 3 787
ами  то зависи и какво искаш. Моят годежен пръстен беше от там - не мисля че беше скъп - просто дизайна ми хареса. Златен пръстен  с цирконий. Но като всяка марка предполагам, че  имат и нещо по-така.

А иначе последните бижута, които ме впечатлиха бяха едни златни джунджурии на EL GRADO. Ама едни обици комплект от 5гр гонеха 250 лв. Но си личеше, че не е шир потреба.
Цената на златото много се е вдигнала и почти навсякъде сега грама злато варира от 40-42лв

# 8
  • Мнения: 13 512
Интересно ми е някои има ли?
Какво ви е мнението за нея, не съм срещала никъде по списания реклама, а и дали е скъпа?
E kak да не си ги чувала,то навсякъде са само те.... Мис България-короните са техни, Елит моделс, още кои ли не

# 9
  • Мнения: 1 210
Е това беше преди малко повече от половин година. Те после си преместиха щанда от ЦУМ и не съм зяпала от тогава.

# 10
  • Мнения: 5 140
Интересно ми е някои има ли?
Какво ви е мнението за нея, не съм срещала никъде по списания реклама, а и дали е скъпа?
E kak да не си ги чувала,то навсякъде са само те.... Мис България-короните са техни, Елит моделс, още кои ли не

Не пиша, че не съм ги чувала, а че не съм срещала РЕКЛАМИ ПО СПИСАНИЯТА.

# 11
  • Мнения: 5 313
Предварили са ме, но намерих друго: http://www.tokashsilver.com/ тр пък искат регидтрация, еми добре щом трябва. Mr. Green

Тук видях няколко неща,които ги имам.Но аз съм ги купувала с по 3-4 лева минимум по-евтино от цените в сайта.

# 12
  • Мнения: 877
Турска масова бижутерия. Предполагам знаеш къде са им магазините. последно откриха в София Сити Център.

# 13
  • Мнения: 5 140
Турска масова бижутерия. Предполагам знаеш къде са им магазините. последно откриха в София Сити Център.

Е това е да се включи знаещ и разбиращ човек.
Пуснах темата, защото ми стана интересно, защото им видях рекламата по тв-то, а досега съм чувала да ги споменават само по конкурсите.
Мерси eniena. поздравчета. Hug  bouquet

# 14
  • Мнения: 959
Имам златен кръст от тях,много си го харесвам,но ми е подарък и идея нямам за цената.

Общи условия

Активация на акаунт