relk

  • 678
  • 3
  •   1
Отговори
Здравейте на всички, за пръв път пиша в този форум. Виждам че сте доста компетентни, затова искам да попитам нещо. Детето ми е с увреждане дцп 84% но сега ни изтича релк и незнам какви документи да подготвя, ако може ми помогнете.
благодаря предварително!

# 1
  • Мнения: 190
На този етап трябва да отидеш там, където си подаваш документите и да пуснеш молба за преосвидетелстване, след това ще си изчакаш писмото и спрямо това, което са ти написали в него, ще си набавиш нужните документи и изследвания.

# 2
  • София
  • Мнения: 2 262
Пусни си търсачката, много сме изговорили по тази тема............

# 3
  • Мнения: 1 710
Само с копие от ТЕЛКа, който ви изтича отиваш на ул. Иларион Макариополски където се подават документите - там трябва да сте ходили и предишния път. Ако сте с дете под 16 години  - няма да чакаш, защото там има едни огромни опашки и не пускат лесно - бабите се правят на интересни. Казваш , че е за дете и влизаш. Дават ти входящ номер и чакаш. На нас до две седмици ни дойде писмо - какви документи да подготвим и къде и в колко часа да отидем. Бяхме в 5 градска и мина много бързо. Значи носихме нова епикриза и изследване от ЯМР. Зависи от спецификата на заболяването. И след едне седмица вземаш новия ТЕЛК. мисля че този път нещата стават по-бързо от първия.
Успех.

Общи условия

Активация на акаунт